A road

Mezinárodní pokrytí Lyreco

Poskytujeme služby ve 42 zemích po celém světě

Globální hráč, lokální odborník na místní trh

Zakázky zboží a služeb pro pracoviště na mezinárodní úrovni vyžadují brát v úvahu specifické místní požadavky a správu smluv na regionální nebo globální úrovni.

Společnost Lyreco vytvořila rozsáhlou mezinárodní síť pokrývající 42 zemí na 4 kontinentech.

S 15 lokálními dceřinými společnostmi a centrem expertizy, zaměřeným na bezpečnost na pracovišti, Lyreco přímo působí v 25 zemích Evropy a Asie.

Kromě toho společnost Lyreco vytvořila síť 15 strategických distribučních partnerů, kteří obsluhují dalších 16 trhů v Severní, Střední a Jižní Americe, Evropě a Asijsko-pacifické oblasti.

Lyreco world map

10. června 2021

Společnost Lyreco úspěšně převzala obchodní provozy společnosti Staples Solutions ve střední a severní Evropě

cars asia

25 zemí Evropy a Asie

Od kanceláří po průmyslové parky nebo stavební areály, od malých a středních podniků po velké společnosti, pracoviště a pracovní postupy se v jednotlivých zemích liší a jsou specifické.

Společnost Lyreco má přímé zastoupení v 25 zemích prostřednictvím svých 15 dceřiných společností. S expertním přístupem k potřebám místního trhu se náš prodej, specialisté, logistika, řidiči i tým péče o zákazníky implementují lokálně. Společně zajišťují každodenní dostupnost a odborné znalosti našim lokálním a mezinárodním zákazníkům.

Brands

Síť distribučních partnerů v dalších 16 zemích

S cílem nabídnout našim mezinárodním klientům rozšířené mezinárodní pokrytí a reagovat na specifické potřeby jejich lokálních poboček, vybudovala společnost Lyreco síť 15 obchodních partnerů. Všichni jsou odborníky na místní trh a zaručují národní pokrytí.

Tato síť se dnes zaměřuje na 16 zemí na 4 kontinentech: jedinečné mezinárodní pokrytí v oblasti zboží a služeb pro kancelářské a pracovní prostředí.

• Severní a Střední Amerika: Kanada, Mexiko, USA

• Jižní Amerika: Argentina, Brazílie

• Evropa: Estonsko, Lotyšsko, Litva, RumunskoTurecko

• Asie a Tichomoří: Austrálie, Čína, Indie, Japonsko, Nový Zéland, Tchaj-wan

ROZŠIŘUJEME NAŠE POKRYTÍ V ASII

 Lyreco získalo společnost Deskright, lídra na singapurském trhu pracovních potřeb, v roce 2019.

Obě společnosti těží ze svých silných stránek tak, aby zlepšily spokojenost zákazníků. Lyreco a Deskright tvoří spolu ještě silnější tým, díky kterému se společnost Lyreco stává ideálním partnerem pro zákazníky v Singapuru.

 

deskright
people at a desk

Jedno kontaktní místo pro naše mezinárodní zákazníky

Podporujeme mezinárodní nákupčí při nákupu produktů pro více zemí. Mezinárodní zakázky kancelářských potřeb a řešení pro pracoviště znamenají zvládnutí různorodých, specifických požadavků v různých geografických měřítkách s co nejmenším počtem smluv.

Lyreco nabízí svým mezinárodním zákazníkům jediné kontaktní místo, které řeší:

  • přípravu smluv: koordinaci našich lokálních odborných partnerů pro konsolidaci a vyjednávání nabídky produktů a služeb z více zemí
  • správu smluv: koordinaci požadovaných lokálních úprav z hlediska produktů a služeb, sledování kvality služeb 
  • přehodnocení smluv na multi-národní úrovni: 360° přehled prostřednictvím konsolidace dat a pravidelného přehodnocení jednotlivých prodejů a služeb