Rice fields

PLANETA

Abychom snížili náš vliv na planetu, zavazujeme se:

 

  • k používání a prodeji trvale udržitelných produktů a služeb a přijetí oběhového hospodářství (circular economy)
  • být uhlíkově neutrální při používání firemních vozidel a na služebních cestách v souladu s ekologií, snižováním a/nebo kompenzací našich emisí
  • být uhlíkově neutrální v prostorách naší společnosti

 

zero emsission

Snižování CO2

Doručování s nízkými emisemi

Jelikož dodávání zboží je hlavním obchodním modelem společnosti Lyreco, neustále inovujeme a snižujeme emise CO2. Optimalizujeme trasy a využíváme vozidla s nízkými emisemi. V naší nové strategii trvalé udržitelnosti se zaměřujeme na snížení vlivu našich firemních vozidel a služebních cest na znečištění planety. CO2, které nedokážeme snížit do roku 2026, adekvátně kompenzujeme.

Odpovědné produkty a služby

Discover Sustainable by Lyreco!

Trvalá udržitelnost Lyreco

V Lyreco věříme, že pracoviště zítřka se budují už dnes. Trvale udržitelným způsobem. Působíme v oblasti, která se neustále mění, a našim zákazníkům se snažíme poskytovat odpovědný, inovativní a ekologicky navržený výběr, který splňuje jejich měnící se potřeby.

Lyreco sustainable selection!

Výběr Lyreco – Trvalá udržitelnost

Zavazujeme se používat a prodávat udržitelné produkty a služby. Ve skutečnosti chceme přejít od lineárního modelu (vezměte – vyrobte – zlikvidujte) k oběhovému hospodářství tím, že nabídneme udržitelné alternativy pro všechny produkty, které prodáváme, zlepšíme recyklovatelnost produktů i obalů a nabídneme toky recyklace odpadu. Naším cílem je dosáhnout 90 % našeho prodeje prostřednictvím udržitelných produktů.

Cirkulární ekonomika

Našich 5 závazků vůči cirkulární ekonomice na pracovištích

Zjistěte více o naší strategii cirkulární ekonomiky

Pokračovat ve čtení