teams with blue t shirt drone

Společnost Lyreco úspěšně převzala obchodní provozy společnosti Staples Solutions ve střední a severní Evropě

Dne 19. března jsme oznámili náš záměr převzít provozy společnosti Staples Solutions v Norsku, Švédsku, Dánsku, Německu, Rakousku a Polsku, jakož i provozy Central Shared Services společnosti Staples Solutions (IT, elektronický obchod, zkušenosti zákazníků, podpora prodeje, plánování dodavatelského řetězce a finance), které se nacházejí především v Polsku a Nizozemsku.

 

Dnes vám s potěšením oznamujeme, že je tato akvizice už schválená a oficiální. 

 

Tato akvizice spojuje dvě dynamické společnosti a posiluje naše společné špičkové odborné znalosti v oblasti kancelářských potřeb, tiskových řešení, osobních ochranných prostředků, hygieny, kávy a stravování. Dnešní dohoda též umožní téměř 1 600 zaměstnancům na různých pozicích připojit se k týmům společnosti Lyreco.

Picture of Lyreco CEO

Je to skvělý den pro všechny zúčastněné strany. Obě organizace sdílejí stejné hodnoty a stejnou vášeň pro potěšení našich zákazníků. Společně budeme silnější a budeme schopni poskytovat vynikající zákaznickou zkušenost na trzích střední a východní Evropy.

Jsme nadšeni, že můžeme ve společnosti Lyreco přivítat mnoho talentovaných zaměstnanců společnosti Staples Solutions, a těšíme se na spojení naší vášně pro poskytování dokonalých služeb.

Greg Liénard
Chief Executive Officer at Lyreco

10. června 2021

Společnost Lyreco úspěšně převzala obchodní provozy společnosti Staples Solutions ve střední a severní Evropě

Pokračovat ve čtení