volunteers day 2022

Dny dobrovolnictví na Slovensku

Na Slovensku může být každý součástí národních Dnů dobrovolnictví; jsou to dny, kdy firemní zaměstnanci pomáhají zkrášlit, uklidit a zlepšit město, ve kterém žijí, a také jeho okolí.

Společnost Lyreco CASH, naše východoevropská a středoevropská pobočka, se opět připojila. Během těchto dní se mezi zaměstnanci rozvíjejí hodnoty Lyreco, protože lidé pracující v nestandardní situaci zvyšují svou schopnost komunikovat, spolupracovat, zvládat krize a pracovat efektivně jako tým. Nejdůležitější však je, že zaměstnanci mají potěšení z aktivní účasti pro dobrou věc a pocit potřebnosti a uspokojení.

Společnost Lyreco mobilizuje místní zdroje a je schopna být součástí změn, které ve světě všichni chceme vidět.

Volunteers

  Obrázok: CASH dobrovolníci v roce 2021

  Letos jsme se opět přidali k již 16. ročníku akce "Naše město", organizované Nadací Pontis, do které se zapojilo 8 000 dobrovolnic a dobrovolníků. Vydali jsme se do Domova sociálních služeb Hestia, kde jsme zapojili klienty do různých aktivit. Absolvovali jsme spolu procházku, přesazovali jsme květiny a upravili zahradu. Samozřejmě nesměla chybět zábava ve formě fotbalu, tenisu, ale i tance.

  Od roku 2016 společnost Lyreco CASH hrdě pomáhá:

  • 2022 Dům sociálních služeb Hestia - Přesazování interiérových květin, úprava zahrady, outdoorové hry a aktivity, procházka po centru Pezinka
  • 2021 Dům sociálních služeb Hestia - Malování a renovace zahrady, biokompostu, dětského hřiště, přední brány
  • 2020 Den dobrovolnictví zrušen z důvodu COVID-19
  • 2019 Domov seniorů Pezinok - zkrášlení zahrady
  • 2018 Pezinský domov seniorů - zkrášlení areálu
  • 2017 Pezinok - zámecký park - nátěr kovového plotu
  • 2016 Pezinok - školka - malování a obnova dětského hřiště
  volunteers day 2022 footbal

   Obrázok: CASH dobrovolníci v roce 2022, fotbal