People in the office

10 000 produktů pro pracoviště

Od kancelářských potřeb po osobní ochranné pracovní prostředky
cardboards
BOOK PAD ICON
POTŘEBY
pro kancelář
lyreco print solutions
TECHNIKA
a spotřební materiál
lyreco ppe icon
OOPP
a bezpečnost na pracovišti
coffee cup
KÁVA
a občerstvení
cleaning surface lyreco icon white
HYGIENA
a úklid
lyreco ergonomics furniture white
NÁBYTEK
a ergonomické produkty
White version
REKLAMNÍ
produkty
brands

DLOUHOLETÉ PARTNERSTVÍ SE ZNÁMÝMI ZNAČKAMI

Lyreco vybírá ty nejlepší produkty pro pracoviště od světoznámých značek. Vše od kancelářských potřeb, per a psacích potřeb, papíru a hygienických výrobků, až po prostředky osobní ochrany.

Díky dlouholetému partnerství s důvěryhodnými dodavateli jsme si
v průběhu let vybudovali společnou odpovědnost k respektování životního prostředí, dodržování předpisů a etiky. To vše zároveň s nepřetržitým poskytováním nejlepší kvality za nejlepší cenu.

 

own brand products

PRODUKTY ZNAČKY LYRECO

Papír, pera a psací potřeby, recyklovatelné ekologické náplně do tiskáren, pořadače, klasické a profesionální čisticí prostředky: Lyreco vyvinulo širokou škálu výrobků vlastní značky.

Našim zákazníkům v současnosti nabízíme více než 1 500 řešení s cílem propojit kvalitní a dostupné produkty s udržitelností.

Všechny produkty značky Lyreco, od produktové řady Budget až po řadu Premium, nabízejí kvalitní alternativu pokrývající potřebu kvalitních kancelářských potřeb. Jsou pečlivě vybírány a vyráběny v souladu
s normami a kontrolované akreditovanými nezávislými institucemi.

 Přejděte na zelenější pracoviště!

 

green tree

Označení Lyreco Green Tree pomáhá našim zákazníkům nacházet a nakupovat ekologičtější alternativy kancelářských potřeb. Pro více informací navštivte naši sekci Společensky odpovědné podnikání - CSR a označení Lyreco Green Tree. 

Lyreco Green Tree stránka 

Audity životního prostředí, práce a lidských práv

factory

S cílem zajistit trvalé dodržování našich standardů pro odpovědnost a udržitelnost, provádí každoročně tým QSS skupiny Lyreco audit přímo u našich partnerů vyrábějících produkty Lyreco.

Pokračovať v čítaní