SPECIALISATION & EXPERTISE

ODBORNOST A SPECIALIZACE

Zdraví a bezpečnost, hygiena a pohodlí

Některé oblasti pracovního prostředí vyžadují zvláštní odborné poradenství. Mohou být regulovány komplexními nařízeními. Mezi takové oblasti patří například bezpečnost a ochrana zdraví zaměstnanců při práci.

S cílem poskytnout našim zákazníkům konkrétní rady, Lyreco specializované týmy poskytují podporu našim zákazníkům ve 3 specifických oblastech pracovního prostředí: bezpečnost a ochrana zdraví při práci, hygiena a úklid, pracovní přestávky.

OOPP a průmyslová řešení  

Kromě rozšířeného sortimentu OOPP poskytuje Lyreco svým evropským zákazníkům i odborné znalosti v oblasti bezpečnosti. Tyto znalosti jsou posíleny nedávnou akvizicí renomovaného odborníka v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci: Intersafe, předního dodavatele osobních ochranných pracovních prostředků ve Francii a v Beneluxu.

 

Objevte nabídku OOPP pomůcek a průmyslová řešení  na našem e-shopu

hygiene

Specialisté na hygienu a úklid na pracovišti

Odbornou podporu poskytujeme našim zákazníkům i při výběru hygienických výrobků. Lyreco experti pro oblast hygieny jsou připraveni podat pomocnou ruku i v tématech environmentálních a inovativních hygienických produktů.

Společnost Lyreco vyvinula komplexní řadu základních hygienických a čisticích prostředků s cílem vždy přinášet našim zákazníkům kvalitu za rozumnou cenu. Čisticí prostředky Lyreco a utěrky z mikrovláken jsou nositeli certifikátu EU Ecolabel, který garantuje ekologičnost a účinnost výrobků.

nespresso business Lyreco

Řešení Lyreco Coffee: Exkluzivní partnerství se společností Nespresso Business

Lyreco je výhradním distribučním partnerem kávy Nespresso na 6 trzích v Evropě: Anglie (kromě Londýna), Maďarsko, Polsko, Severní Irsko, Skotsko, Švýcarsko

LYRECO COFFEE SOLUTIONS LOGO JPG

Tým odborníků na kávu a kávovary NESPRESSO poskytuje na každém z těchto trhů nejvyšší úroveň služeb v souladu s misí NESPRESSO BUSINESS SOLUTIONS. Zabezpečuje kvalitní výběr kávy a nejlepší péči o zákazníky.

Objevte nabídku občerstvení a kávy na našem e-shopu

Nábytek a řešení na míru

V rámci světa nábytku Vám Lyreco pomůže zařídit Vaše prostory kvalitními produkty.

Ať už potřebujete návrh prostoru, konzultaci s designérem nebo pomoc s výběrem katalogových produktů, spolehněte se na nás. Od 3D návrhu, až po dodání a montáž na místě.