People in the office

Vše, co potřebujete pro Vaše pracoviště

Od kancelářských potřeb po osobní ochranné pracovní prostředky
brands

DLOUHOLETÉ PARTNERSTVÍ SE ZNÁMÝMI ZNAČKAMI

Lyreco vybírá ty nejlepší produkty pro pracoviště od světoznámých značek. Vše od kancelářských potřeb, per a psacích potřeb, papíru a hygienických výrobků, až po prostředky osobní ochrany.

Díky dlouholetému partnerství s důvěryhodnými dodavateli jsme si
v průběhu let vybudovali společnou odpovědnost k respektování životního prostředí, dodržování předpisů a etiky. To vše zároveň s nepřetržitým poskytováním nejlepší kvality za nejlepší cenu.

Přečtěte si více o našem partnerství s dodavateli

own brand products

PRODUKTY ZNAČKY LYRECO

Papír, pera a psací potřeby, recyklovatelné ekologické náplně do tiskáren, pořadače, klasické a profesionální čisticí prostředky: Lyreco vyvinulo širokou škálu výrobků vlastní značky.

Našim zákazníkům v současnosti nabízíme více než 1 500 řešení s cílem propojit kvalitní a dostupné produkty s udržitelností.

Všechny produkty značky Lyreco, od produktové řady Budget až po řadu Premium, nabízejí kvalitní alternativu pokrývající potřebu kvalitních kancelářských potřeb. Jsou pečlivě vybírány a vyráběny v souladu
s normami a kontrolované akreditovanými nezávislými institucemi.

Objevte produkty značky Lyreco

 Přejděte na zelenější pracoviště!

 

green tree

Označení Lyreco Green Tree pomáhá našim zákazníkům nacházet a nakupovat ekologičtější alternativy kancelářských potřeb. Pro více informací navštivte naši sekci Společensky odpovědné podnikání - CSR a označení Lyreco Green Tree. 

Lyreco Green Tree stránka 

Audity životního prostředí, práce a lidských práv

factory

S cílem zajistit trvalé dodržování našich standardů pro odpovědnost a udržitelnost, provádí každoročně tým QSS skupiny Lyreco audit přímo u našich partnerů vyrábějících produkty Lyreco.

Pokračovať v čítaní