Table

3 tipy jak vybrat bílou tabuli pro Vaši kancelář

Specialista Legamaster Vám proradí jak na to 

Až 80 % populace si lépe pamatuje obrázky než psaný text. O významu popisovací tabule v kancelářích nebo ve školách proto není pochyb. Otázka spíše zní, zda máte v kanceláři správnou tabuli a zda ji využíváte naplno.  

Přečtěte si doporučení specialisty na vizuální pomůcky Legamaster. 

Prohlédnout nabídku prezentačních tabulí

Whiteboard

Bílá tabule – nejdůležitější „věc“ v každé kanceláři

Nenápadná vizuální pomůcka, která zdobí doslova každou třídu, je nezbytná pro náš způsob myšlení a uvažování. 80 % z nás jsou vizuální typy, což znamená, že si nejlépe pamatujeme to, co vidíme.  

O významu bílých tabulí v kancelářích proto nelze pochybovat. Otázka spíše zní, zda máte v kanceláři správnou tabuli a zda ji využíváte naplno.  

Jak vybrat bílou popisovatelnou tabuli pro Vaši kancelář?

 

1. Povrchový materiál  

V první řadě by tabule měla být vyrobena z kvalitního materiálu. To znamená, že se povrch nepoškrábe, vydrží jako nový (možná i 20 let) a dobře se vymazává (nezanechává šmouhy ani skvrny).  

Obecně si můžete vybrat ze dvou hlavních povrchů: 

  • lakovaný povrch se vytváří stříkáním smaltu na plech 
  • keramický povrch se vyrábí vypalováním při vysokých teplotách  

Pokud hledáte tabuli se skvělým poměrem cena/výkon, vyberte si lakovanou. Pokud hledáte špičku na trhu a nevadí Vám připlatit si – vyberte si keramickou. 

Více o tom, jaký povrch je vhodný pro Vaše použití, si přečtete na našem webu. 

Zjistit více o bílých popisovacích tabulích

 

Tip od Legamaster: Smaltovaná magnetická tabule Legamaster Universal Plus.

Bílá popisovací tabule s vysoce kvalitním smaltovaným magnetickým povrchem, který je odolný proti poškrábání. Balení obsahuje držák na psací potřeby. Tabulku můžete na stěnu upevnit horizontálně i vertikálně. Všechny potřeby pro montáž jsou součástí balení. 

Doporučujeme používat za sucha stíratelné popisovače na bílé tabule

2. Použití  

Popisovací tabule ze skla nebo se smaltovým povrchem jsou nejvhodnější pro intenzivní použití. Jednoduše se čistí a povrch je odolný vůči poškrábání. 

Pro mírné, až příležitostné použití jsou nejvhodnější tabule z lakované oceli nebo melaminové tabule. 

3. Umístění tabule 

Tabule určitě patří do zasedací místnosti, do kanceláře ředitele a má své místo také na recepci a na dalších obvyklých místech.  

Logo

Přidejte se k více než 14,5 tisícům aktivních zákazníků

Věděli jste, že

umístění tabule na méně obvyklých místech s vysokou návštěvností může rychle zvýšit efektivitu a informovanost Vašich zaměstnanců?  

Umístěte magnetickou tabuli například v kuchyňky! Během přípravy kávy nebo čaje si zaměstnanci mohou přečíst všechny novinky, zajímavosti nebo zanechat milé vzkazy kolegům. 

Whiteboard accessories

Nechce se Vám vrtat, nebo nemáte stěnu, na kterou byste tabuli uměli připevnit?

Legamaster má pro Vás revoluční řešení!   

Legamaster

Samolepicí popisovací tabule Magic Chart, kterou jednoduše rozbalíte a přilepíte na zeď nebo jiný hladký povrch. Na povrchu drží díky statické elektřině. Krásně přilne k povrchu, nepotřebujete ani vrtačku, ani lepidlo. Použít ji můžete stejně jako klasický whiteboard – popište poznámkami a následně otřete.  

Vybrat popisovače na Magic Chart

Pokračovat ve čtení