people celebrating

Firemní večírek, na který budete ještě dlouho vzpomínat

Pravidelná setkání jsou důležitou součástí spokojeného pracovního života. Společně strávený čas je skvělým způsobem, jak utužit vztahy mezi kolegy, zlepšit spolupráci, nastartovat kreativitu a zvýšit efektivitu.  

Navíc, neformální setkávání zaměstnanců je pro dobré pracovní výsledky téměř stejně důležité jako efektivní práce v kanceláři.  

Nepodceňujte přípravu a uspořádejte perfektní firemní akci. Přinášíme vám 4 tipy, díky kterým připravíte nezapomenutelný firemní večírek nebo teambuilding. 

buying presents online

Zapomněli jste na něco?

Máme řešení! Občerstvení a pochutiny, hygienické potřeby, týmová trička, zápisníky a pera, nebo dárky pro zaměstnance. Vše potřebné naleznete na Lyreco e-shopu. Zboží Vám doručíme již příští den.

4 tipy jak připravit firemní večírek

1. Vyberte si místo

Prvním krokem je výběr prostoru, ve kterém bude firemní akce probíhat. Při výběru zohledněte počet hostů, počasí, téma večírku, a samozřejmě, Váš rozpočet. Mezi oblíbená místa patří restaurace, kluby, společenské sály, ale také místa v exteriéru. 

Máte-li ve firmě dostatečně velký prostor, událost můžete zorganizovat i tam. Nebojte se využít firemních prostor, ale nezapomeňte odložit všechny kancelářské potřeby a vyzdobit místnost, aby zaměstnanci neměli pocit, že jsou v práci.  

foto kútik

NÁŠ TIP:

Přidejte do prostor i fotokoutek plný vtipných rekvizit.

Vaši zaměstnanci se zabaví, a zároveň budou mít vzpomínky na nezapomenutelnou akci plnou zábavy.

2. Pokračujte programem

Před tím, než se pustíte do příprav, musíte zvolit téma eventu. Chystáte večírek pro velkou firmu? V tom případě by téma večírku mělo být co nejvíce neutrální, aby se v něm našel každý. Například: 

  • večírek v maskách, 
  • večer věnovaný degustaci vín nebo kávy
  • večírek ve stylu 90. let.  
people drinking coffee

Pokud ale chystáte menší akci pro kolegy, které dobře znáte, nechte zapracovat fantazii a vymyslete originálnější téma. Může se stát, že Vás nic vhodného nenapadne. V takovém případě, zapojte do vymýšlení ostatní kolegy a téma vymyslete společně. 

costume party

3. Move on to the event programme

Jakmile máte vymyšlené téma, můžete se pustit do vymýšlení programu.

V první řadě si odpovězte na otázku, jaký je účel dané akce. Je totiž důležité vědět, s jakým cílem akci pořádáte.  

Janka Ondrášiková

Za úspěšnou firemní akci považuji takovou, kde se lidé sblíží, zabaví a zapomenou na své běžné starosti a úkoly. Při přípravě akce dbám na to, aby místo eventu bylo atraktivní pro všechny hosty. Program by měl být nezapomenutelný a obohacující. Chci, aby lidé odcházeli domů vysmátí a plní pozitivních emocí.

Jana Ondrášiková
Executive Assistant, Lyreco

Chcete s kolegy oslavit závěr úspěšného roku, nebo se jen chcete setkat v neformální atmosféře a lépe se poznat?

Odpovědi na tyto otázky Vám pomohou vymyslet vhodný program akce. Při vytváření programu vždy myslete na časový harmonogram s dostatečnou časovou rezervou. 

Večer plný tance, jídla a rozhovorů je sice skvělý, ale nezapomeňte naplánovat alespoň pár společných aktivit, do kterých se může zapojit každý. Skupinové hry a soutěže utuží kolektiv, vyhlášení nejlepšího zaměstnance zase zvýší motivaci. 

secret santa

Evergreenem společenských akcí je tombola, do které se jistě každý rád zapojí. Při výběru cen si dejte záležet – zapomeňte na loňské kalendáře či firemní pera. Mnohem větší radost kolegům udělá koš plný oblíbených laskominek, dárková poukázka do knihkupectví nebo zásoba kvalitních káv

Printing Manager

Personalizované dárky a suvenýry, nebo oblečení s logem Vaší společnosti jsou milou vzpomínkou na akci. Vaše zaměstnance určitě takové pozornosti potěší.

Martin Opálený
Printing Manager, Lyreco

Společné zážitky utužují kolektiv. Darujte Vašim zaměstnancům praktickou maličkost s Vaším logem, která jim bude společně strávený čas nebo firemní večírek připomínat.  

Vyberte si z více než 40 000 personalizovaných produktů.  

Vybrat personalizované dárky pro zaměstnance

4. Nezapomeňte na to nejdůležitější 

Oschlé chlebíčky a teplá minerálka už dávno nepatří na firemní akce. Myslete na to, že kvalitním jídlem a pitím ukazujete zaměstnancům a kolegům, že si vážíte jich a spolu s nimi i jejich práce. 

catering

Zajistěte, aby bylo na stolech vše, na co by hosté mohli mít chuť. Neměly by chybět jednohubky, kanapky, sladké a slané pochutiny, vody a limonády, víno, pivo, čaje a samozřejmě výběrová káva.  

Při výběru jídla Vám jistě pomůže téma večírku. Pokud Vám to dovoluje rozpočet, pozvěte na akci kuchaře, který se postará o nezapomenutelný gurmánský zážitek.

12,000

PRODUKTŮ SKLADEM S DORUČENÍM NA DALŠÍ DEN

people eating cookies at table christmas themed

Náš tip: Neshánějte potřebnou výbavu či občerstvení po obchodech.

Nakupte vše na jednom místě z pohodlí domova či kanceláře a ušetřete nejen čas, ale také peníze. Vše potřebné pro Vaši firemní oslavu, akci nebo teambuilding naleznete v e-shopu Lyreco. 

Pokračovat ve čtení