office supplies at desk

Jak vybírat kancelářské potřeby pro firmy

Většina z nás tráví poměrně velkou část svého dne právě v kanceláři. Prostředí, ve kterém pracujeme, by proto mělo být praktické a nabízet vše, co k práci potřebujete. Není jednoduché vybrat si z řady dostupných produktů ty, které skutečně využijete. Podle čeho volíte nákup kancelářských potřeb Vy?   

Na základě našich dlouholetých zkušeností jako distributor kancelářských řešení jsme pro Vás vytvořili seznam, který Vám pomůže při výběru vhodného vybavení Vaší kanceláře.  

 

Nezbytné příslušenství na kancelářský stůl

Při zařizování pracovního stolu pro nového kolegu je třeba myslet skutečně na všechno. Soustřeďte se především na ty kancelářské potřeby, které opravdu využijete při plnění firemních úkolů. 

Kontaktujte nás

stojan na pera

Náš tip: Stolní organizéry a stojany

Stolní organizéry a stojany na drobné kancelářské pomůcky, jakými jsou například sponky na papír nebo náboje do sešívačky, ořezávátko, psací potřeby nebo nůžky, Vám zajistí přehled a pořádek na pracovním stole! Zásuvkový modul je nejen stylovým doplňkem, ale vejdou se Vám do něj i větší pracovní pomůcky, které k práci potřebujete - poznámkový blok, děrovačka nebo sešívačka.

tomas drugo

Na mém pracovním stole nemám rád nepořádek, ale zároveň musím myslet na 300 věcí najednou. Nedám dopustit na barevné lepicí bločky v různých barvách, velikostech a formátech. A abych je neměl jen tak poházené po stole, určitě všem doporučuji zásobník na lepicí bločky.

Tomáš Drugo
Office Product Manager

Organizace a pořádek v kanceláři

V čistém a organizovaném prostředí se pracuje nejlépe. V kanceláři, kde má každá věc své místo, si mnohem snáze udržíte pořádek a efektivně vyřídíte všechny pracovní úkoly.  

organised office desk

Nejpoužívanější variantou pro evidenci a archivaci dokumentů jsou pákové nebo kroužkové pořadače. Dle potřeb nebo preferencí si můžete vybrat pořadače z pevné kartonové konstrukce nebo potažené odolnou PVC fólií.  

Euroobaly zajistí, aby Vaše dokumenty zůstaly v dobrém stavu a ochrání je před nečistotami nebo poškozením. 

Dozvědět se více o možnostech archivace

archivacia zakladace

Archivace

K archivaci a uspořádání firemní dokumentace Vám pomohou archivační krabice různých velikostí. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které zaručí vysokou odolnost při přenášení a případném mechanickém namáhání.  

Náš tip: Stohovatelné archivační krabice a bedny Vám ušetří místo ve skladu. 

Plánování a vizualizace

Mnoho vedoucích zaměstnanců si zakládá na vizualizaci pracovních úkolů, strategického plánu nebo vizí nejbližších období.  

woman writing on whiteboard

Perfektně k tomu poslouží informační a magnetické tabule, které dnes již dostanete v mnoha velikostech s bohatým příslušenstvím – magnety, držáky na psací potřeby, stírací houby a houbičky. Prostřednictvím nich máte možnost sdílet široké spektrum informací nejen se svými kolegy, ale také byznys partnery na různých mítincích, kongresech a jednáních. 

Naplánujte si pracovní úkoly pro sebe a svůj tým. Vneste do pracovního procesu strukturu a systematičnost.

Seznámte se s nabídkou prezentačních tabulí a příslušenství

Expertise

Náš tip: Obraťte se na odborníky

Lyreco Vám dokáže zajistit a dodat vše, co moderní pracoviště potřebuje.

Jsme pro Vás spolehlivým partnerem nejlen při pokrytí kancelářských potřeb a obalových materiálů, ale také kancelářského nábytku, IT zabezpečení a prostředků osobní hygieny a občerstvení. 

Pokračovat ve čtení