Office

Kanceláře ožívají

Na co myslet při návratu do kancelářského prostředí

Život v kancelářích se postupně rozbíhá. Zaměstnanci se znovu setkávají u kávy, ve společných prostorách a během obědových přestávek. Druhý dech nabírají i meetingovky, díky čemuž se informace šíří rychleji a pracuje se efektivněji.

Domácí kanceláře jsou však stále aktuální, proto je třeba zachovat pracovní vybavení doma i v práci a nepřenášet „cely stůl“. Aby se Vaši zaměstnanci na pracoviště rádi vraceli a měli na něm vše, co během dne potřebují, využijte náš přehled.

Více informací

1. Doplňte potřebné a nenechte se zaskočit

Častokrát zjistíte, co k Vaší práci potřebujete, až když to nemůžete najít nebo jste zaskočeni nedostatkem. Rozhodně nepotěší, dojde-li káva či čaj v kuchyňce, ale tyto věci jsou zanedbatelným problémem oproti vybitým bateriím, docházejícímu toneru a kancelářskému papíru či chybějícímu USB klíči. Právě takové výpadky spotřebního zboží umí narušit jinak plynulý pracovní den, zvednout tlak a způsobit zpoždění Vašich termínů.

Printing

Kancelář má být přece místem, kde ke své práci najdete vše potřebné a kde se nemusíte obávat o nedostatek zásob běžných kancelářských pomůcek.

Pokud jste se po delším čase vrátili zpět za svůj pracovní stůl, mohou Vás překvapit nové bezpečnostní prvky. Dávkovače na dezinfekci, panely na dělení prostoru či malá pozornost od zaměstnavatele pro Vaše pohodlí a bezpečnost v podobě antibakteriálního gelu a respirátoru.

Office supplies

Vítejte zpět u svého pracovního stolu!

Nezapomeňte si kromě těch nejpodstatnějších věcí, jako jsou židle a monitor, doplnit i psací potřeby a zápisník, ztracený headset, webkameru, dokovací stanici a PC myš. Pro úplný komfort a plynulý náběh do zažitého off-line pracovního prostředí zkontrolujte dostatek papíru a tonerů v tiskárně, stav občerstvení v kuchyňce a zároveň i hygienických produktů napříč celou budovou společnosti. Nezapomeňte na maličkosti, které jsou v kancelářích samozřejmostí: hygienické ubrousky, toaletní papíry, ZZ utěrky, dezinfekce, antibakteriální ubrousky, krémy na ruce.

Zvláštní pozornost si v této době zaslouží předměty, kterých se během dne dotýká několik lidí, a to například společná houbička a prostředek na nádobí, nebo drobné sdílené kancelářské potřeby.

2. Plnohodnotná kancelář doma i v práci

V rámci vybavení svého domácího pracoviště si mnozí z nás vzali z kanceláří to nejdůležitější k práci. Co s takovými pracovními pomůckami při uvolňování opatření? Abychom se nezdržovali a nezatěžovali přenášením takových věcí během pendlování mezi domácím pracovištěm a tím kancelářským, zkuste se řídit naším tipem.

Laptop bag
tick

TIP: Pokud máte duální pracoviště, vyberte si stylovou tašku na notebook a přenášejte v ní jen to, co se do ní vejde a na co je určena. Nepřenášejte, co přenášet nemusíte a zařiďte si obě pracoviště potřebným vybavením.

Zároveň tak máte možnost dodat Vaší kanceláři nový design. K dispozici jsou trendy pracovní pomůcky sladěné do stejných barev, novinky a ekologické vychytávky, či sety obsahující základní kancelářské potřeby.

technology

Efektivní pracoviště

Abyste dosáhli stejného pohodlí a produktivity za Vaším pracovním stolem doma i v práci, vybavte si obě místa základními produkty, jako jsou monitor, lampa, tiskárna, USB hub či ergonomické pomůcky. Pomozte si seznamem připraveným našimi odborníky, abyste nezapomněli na nic nezbytného.

3. Radost z osobních setkání

Vedle návratu do kancelářských prostor si někteří vychutnávají větší klid na práci, tišší prostředí i pracovní atmosféru. Všichni si však po dlouhodobé práci z domova uvědomují důležitost socializace, jednodušší výměnu informací a jasnější hranice mezi pracovním a osobním životem.

Workplace colleagues

Vítejte tedy zpět, těšíme se, že se opět uvidíme v práci naživo. Právě teď je ten správný čas, abyste nastartovali Váš kávovar, vyčistili klimatizaci a využili možnost osobních jednání. Nezapomínejte přitom na bezpečnost. Zde Vám přijdou vhod informační displeje, čističky vzduchu a germicidní zářiče, ale i jednorázové ekologické produkty jako kelímky, příbory, balené stolní vody a antibakteriální gel pro čisté ruce. O tom, jak připravit bezpečné pracoviště pro všechny se dočtete v našem článku.

Hygiene

Bezpečnostní opatření

Nadále aktuální a nezbytná zůstává i otázka ochrany zdraví. Dbejte proto na pravidelné větrání prostor, překrývání dýchacích cest respirátorem a hygienu rukou. Abyste našli své oblíbené produkty na pár kliků, připravili jsme si pro Vás seznam všeho, co k bezpečným setkáním v kancelářích potřebujete.

4. Ušetřete nákupem kvalitních produktů

Víme a chápeme, jak náročné pro mnohé firmy návrat do zaběhnutých kolejí a obnova podnikání jsou. Prioritami se stávají bezpečnost a zdraví zákazníků a zaměstnanců, ale nezapomínáme přitom ani na potřebu snižování výdajů a šetření nákladů. Vybrat si dostupnější produkty na úkor kvality však z dlouhodobého hlediska není rozumná volba. Právě proto přicházejí vhod alternativní produkty v řadách Lyreco Budget, které Vás přesvědčí svou kvalitou a výhodnou cenou.

Cost Saving
lyreco own brand label

PRODUKTY ZNAČKY LYRECO

Papír, pera a psací potřeby, recyklovatelné ekologické náplně do tiskáren, pořadače, klasické a profesionální čisticí prostředky: Lyreco vyvinulo širokou škálu výrobků vlastní značky.

Nevybírejte si mezi kvalitou a cenou, spolehněte se na Lyreco produkty. 

Pokračovat ve čtení