professional office with work desks

Kancelářské potřeby pro profesionální pracoviště

Žádné pracoviště, office ani pravidelný mítink nemohou fungovat hladce, chybí-li základní kancelářská výbava. Máte dostatek per, čistých papírů do tiskárny či obálek? A fixy na bílou tabuli a občerstvení pro prezentujícího? 

To, jak moc kancelářské potřeby a vhodné příslušenství pro Vaše pracoviště potřebujete, zjistíte až v momentě, kdy místo práce hledáte pracovní pomůcky. 

Pojďme se spolu podívat na to, které kancelářské potřeby a pomůcky jsou pro plynulý chod pracoviště nezbytné. 

 

1. Aby bylo čím psát – kancelářská pera   

Každé pracoviště potřebuje psací potřeby. Obyčejná kuličková a čínská pera by měla být vždy po ruce, abyste si Vy a Vaši kolegové mohli zapsat důležité údaje právě tehdy, když to potřebujete. 

writing pens

Je jen na Vás, zda si objednáte klasická kuličková pera, gelová pera nebo profesionálně vypadající plnicí pera s nesmazatelným inkoustem, vhodná např. pro podepisování smluv. 

Pokud se Vaše firma aktivně zabývá udržitelností a chcete přispět ke snížení emisí CO2, upřednostněte ekologická pera. Ekologická pera bývají vyrobena z recyklovaných materiálů a mnohdy jsou i recyklovatelná.

pero multipack

NÁŠ TIP: Myslete ve velkém!

Jednomu zaměstnanci jedno pero rozhodně nestačí.

Zvolte raději větší balení, která umístíte do každé kanceláře a každý si pero vezme tehdy, když potřebuje.

2. Zaznamenejte si důležité informace - samolepicí lístky 

Potřebují mít Vaši zaměstnanci některé informace vždy na očích? Legendární  samolepicí štítky a bločky všech možných velikostí, tvarů a barev jim to umožní. Nezapomínejte ale, že na post-it papírky rozhodně nepatří žádná přístupová hesla k firemním počítačům. 

sticky notes

Tenčí nalepovací pásky (označovací záložky) můžete použít také jako indexové záložky označující klíčové body vícestránkového dokumentu. Také jimi dokážete „profesionálně“ nasměrovat na místo, kde by měl přistát podpis nadřízeného či zákazníka.  

Prohlédnout sortiment samolepicích bločků a záložek 

3. Profesionální práce s dokumenty

Euroobal formátu A4 by měl být součástí vybavení pracoviště stejně jako kancelářská židle, ergonomická myš či bílý kancelářský papír. Vždy mějte po ruce pořadače a jiné příslušenství k archivaci. 

pile of letters on desk

Obálky

Obálky různých formátů jsou součástí každé společnosti i přes digitalizaci. Plastové obaly s klipem nebo se zipem jsou skvělou alternativou k běžným obálkám či euroobalům.  

Jsou opakovaně uzavíratelné a Vaše dokumenty nebo doklady jsou v nich chráněny. 

tomas drugo

Uzavíratelné obálky s cvočkem nemusíte používat pouze v kanceláři! Jejich využití je multifunkční. Například, pokud předáváte firemní auto – do obálky bezpečně uložíte technický průkaz, doklady o pojištění a také samotné klíče. Z euroobalu by okamžitě vypadly a běžnou obálku dokážete zavřít jen jednou.

Tomáš Drugo
Product Manager Office 

4. Pitný režim a malé občerstvení vždy k dispozici  

Benefitem mnoha moderních pracovišť je káva a občerstvení na pracovišti – nejen pro návštěvy, ale také pro zaměstnance. 

Nedává proto smysl nakupovat minerální vody, ochucovadla či snacky v nejbližších potravinách a nosit je po troše do kuchyňky. Nápoje, mléko, čaje a kávy, slané či sladké pochutiny Vám může přinést tentýž kurýr, který do Vaší kanceláře pravidelně nosí papír, hygienické potřeby nebo jiné kancelářské potřeby. 

candy in bowl on desk

NÁŠ TIP: Nakupujte vše, co Vaši zaměstnanci potřebují, na jednom místě.  

Získáte přehled o Vašich výdajích a ušetříte čas strávený nákupem a donáškou a zároveň i náklady. 

I want to create a Lyreco customer account

cost saving

Zjednodušte způsob objednávání pro Vaše pracoviště

Nastavte si ve Vašem Lyreco zákaznickém účtu seznamy oblíbených položek. Pokud máte několik poboček, které objednávají různé produkty, můžete každé jedné nastavit seznam schválených produktů. Naši zákazníci oceňují schvalovací systém i možnost nastavit schvalování objednávek. 

 Přečtěte si zkušenost našeho zákazníka Orion se schvalovacím systémem od Lyreco. 

Jeden dodavatel pro vše, co Vaše pracoviště potřebuje    

Lyreco je evropským lídrem a třetím největším světovým distributorem produktů a služeb pro pracoviště. V širokém sortimentu naleznete potřebné vybavení pro každého: kancelářské potřeby, nábytek, IT vybavení, obalové materiály, prostředky osobní ochrany, hygienu, personalizovaná řešení, kávu a občerstvení. 

Přesvědčte se sami! 

Navštívit e-shop Lyreco

Pokračovat ve čtení