New Catalogue

Nový Lyreco katalog 2022: Vytvořený s respektem

Naši zákazníci jsou pro nás prioritou. Jejich zpětná vazba, dotazy, požadavky, doporučení a návrhy jsou pro nás důležitým nástrojem k neustálému zlepšování servisu a produktů. Zákazníkům nabízíme řešení, která se stále více přizpůsobují jejich potřebám a zároveň respektují lidi a planetu.

Přehlednost

Rozumíme, jak může být vyhledávání produktů časově náročné, zejména při tak širokém výběru. Při jeho vytváření jsme se proto zaměřili na to, aby bylo hledání produktů intuitivní a katalog byl přehledně organizovaný.

oblubene produkty

Jednoduše zadejte název produktu, značku nebo kód produktu do vyhledávacího panelu a dostanete se přímo na správnou stránku. Pokud hledáte celou kategorii, použijte interaktivní políčko na druhé stránce katalogu, které Vás dovede do sekce konkrétní kategorie.

Díky pokrytí potřeb všech odvětví a pracovišť, od (domácích) kanceláří po průmyslové haly, najdete na jednom místě vše, co Vaše týmy a zaměstnanci požadují. Díky zkušenostem našich zákazníků i kolegů jsme v katalogu označili oblíbené produkty barevným pozadím, příslušným k dané kategorii.

Méně stránek, méně kopií, více ekologických produktů  

Ekologicke produkty

Všichni si přejeme být v našem každodenním životě zodpovědnější k životnímu prostředí. Jako součást firmy máme všichni o to větší odpovědnost za znečišťování, ale i obnovu našeho prostředí. Lyreco týmy jsou zde, aby Vám pomohly a poradily při přijímání udržitelnějších rozhodnutí a budování zelenějších pracovišť.

V našem katalogu najdete spoustu možností zelených alternativ. Hledejte piktogram „Green tree“ (Zelený strom), nebo výrobky na zeleném pozadí, které jsou z hlediska životního prostředí výhodnější.

lyreco katalog 2022 CZ

Ještě ekologičtější

Nový Lyreco katalog 2022 je zrcadlem potřeb našich zákazníků. Je vytvořen s využitím udržitelných materiálů a je součástí zodpovědného přístupu. Ještě ekologičtější a ještě přehlednější.

Marketing coordinator Lyreco

Inovace, revoluční řešení a ještě mnohem více přinášíme ve speciálním Katalogu NOVINEK, aby měli naši zákazníci všechny novinky 2022 „po ruce“. Pečlivě vybrané produkty od ověřených dodavatelů, v souladu s ekologickým přístupem.

Zuzana Lapčaková
Marketing Coordinator, Lyreco CE

Náš nový katalog nabízí základní sortiment výrobků, a proto pokud hledáte konkrétnější možnosti, navštivte náš e-shop. Zde najdete celé portfolio. Najděte inspiraci díky Printed katalogu výrobků, nebo našemu novému katalogu 2022.

Veronika Lehocka

Pro vyhledání nových produktů stačí do vyhledávacího pole vložit * a stisknout Enter, nebo můžete do vyhledávacího pole kliknout myškou a stisknout Enter. Načtou se všechny naše produkty, dostupné online, a vlevo si přes filtr NAŠE NABÍDKA můžete označit Novinky.

Veronika Lehocká
Digital Campaign Manager, Lyreco
Novinky v katalogu 2021

Tištěné katalogy

jsou nejen těžké, ale zabírají i mnoho místa. Lidé, kteří pracují z domova (home office), mají často omezený prostor. Je také nepraktické nosit tištěný katalog z kanceláře a do kanceláře. Náš nový digitální katalog je vždy po ruce v jakémkoliv pracovním prostoru a umožňuje komukoliv přístup ke všem našim produktům z vlastního počítače, telefonu, tabletu nebo notebooku rychle a jednoduše.

Pokud však stále upřednostňujete papírovou verzi katalogu, v posledním kroku nákupního procesu vyberte možnost přiložit ji ke své objednávce nebo kontaktujte náš zákaznický servis.

Pokračovat ve čtení