Specjalista ds.Obsługi Klienta Nespresso Professional

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world
We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Specjalista ds. Obsługi Klienta Nespresso Professional

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa zgłoszeń otrzymywanych od Klientów drogą telefoniczną oraz e-mailową
  • Przyjmowanie zamówień od Klientów i wprowadzanie ich do systemu SAP
  • Tworzenie nowych oraz modyfikacja istniejących rekordów Klientów
  • Przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji zgłaszanych przez Klientów
  • Udzielanie pomocy Klientom oraz doradzanie w zakresie oferowanych produktów i usług – w ramach szeroko rozumianej obsługi Klienta
  • Dbałość o podnoszenie swoich kwalifikacji i umiejętności oraz stanu wiedzy na temat oferty Nespresso Professional, oczekiwań Klientów oraz dostępnych dla nich rozwiązań
  • Aktywne budowanie pozytywnych doświadczeń dla Klientów poprzez dbałość o wysoką jakość kontaktu i  proponowanych rozwiązań
  • Efektywna współpraca z pracownikami innych zespołów zaangażowanych w proces obsługi Klientów w celu dostarczania elastycznych rozwiązań dla przyjmowanych zgłoszeń ze szczególnym uwzględnieniem pracowników Działu Sprzedaży Nespresso Professional
  • Realizacja założonych celów zgodnie z systemem motywacyjnym

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra dykcja, miły głos, dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook), mile widziana znajomość obsługi programu SAP
  • Pro aktywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy zespołowej i rozwiązywania problemów
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność i dobra organizacja własnej pracy
  • Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pracę hybrydową w Komorowie k. Warszawy
  • Pracę z marką Premium rozpoznawalną na całym świecie
  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu odpowiedzialności plus system kwartalny premiowy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Program udziału w zyskach Spółki
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Szansę rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Platforma benefitowa
  • Transport na trasie Sokołów-Warszawa-Sokołów busem pracowniczym