Find your career possibilities

Telesales Representative CZ

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world
We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Kdo jsme?

Do našeho mladého přátelského týmu hledáme kandidáty na pozici Telesales Representative, jejichž úkolem bude rozvoj spolupráce s přidělenými i novými firemními zákazníky.
Jsme mezinárodní obchodní společnost s více než 90letou tradicí na evropském trhu v B2B segmentu, jejíž charakteristickými rysy jsou předvídavost, zavádění novinek, rychlá reakce na změny, dynamičnost a neustálý rozvoj. Ve středu všeho, co děláme a o co se snažíme, jsou lidé, jejich pohodlí, spokojenost, dokonalé uspořádání a vybavení jejich pracovního prostředí. Důležití jsou pro nás nejen naši zákazníci, ale důraz klademe také na spokojenost a neustálý osobní a profesní rozvoj našich zaměstnanců.

Koho hledáme a co očekáváme?

• Komunikace je Tvou silnou stránkou a rád/a telefonuješ?
• Záleží Ti na spokojenosti zákazníka a máš obchodního ducha?
• Baví tě oslovovat zákazníka s výhodnými produkty?
Pokud jsi na tyto otázky odpověděl/a „ano“, pravděpodobně hledáme právě Tebe!
Zároveň očekáváme, že jsi:
• Zručný/á při vedení obchodního rozhovoru
• Aktivně ovládáš český jazyk v mluvené i psané formě, velkou výhodou je úroveň mateřského jazyka
• Týmový hráč
• Schopný/á pracovat efektivně a dodržovat stanovené termíny
• Ovládáš práci v programech MS Office
• Případné zkušenosti na pozici v Telesales jsou výhodou

Co bude tvořit Tvou pracovní náplň?

• Péče o zákazníky a rozvoj spolupráce s přidělenými aktivními i potenciálními novými zákazníky
• Telefonický prodej produktů a poradenství firemním zákazníkům
• Aktivní telefonické oslovování zákazníků za účelem nabídky produktů a služeb
• Analýza zákaznického potenciálu s cílem rozšíření prodávaného produktového portfolia
• Plnění nastavených prodejních plánů + aktivní práce se zákazníky během marketingových promo kampaní
• Kompetentní řešení případných reklamací
• Zadávání a údržba dat v interních prodejních systémech naší společnosti
• Spolupráce s interními odděleními naší společnosti

Co Tě u nás čeká?

V rámci prvních týdnů detailní úvod do života naší společnosti a pestrého produktového portfolia, jakož i veškeré potřebné kurzy a školení nutné pro Tvou práci. Neformální atmosféra bez vykání, odměny v závislosti na výsledcích společnosti, možnost nákupu našich produktů za zvýhodněné zaměstnanecké ceny i další oblíbené benefity. Své schopnosti můžeš neustále zlepšovat na dalších školeních a učením se od zkušených kolegů, kteří jsou vždy ochotni poradit. Jazykové znalosti můžeš rozvíjet v kurzech, na které Ti rádi přispějeme. Na této pozici se pracuje 100% z domova.

Co Ti nabízíme:

• Stabilní zázemí mezinárodní společnosti, ve které je více než 90 % zaměstnanců hrdých na svého zaměstnavatele (*zdroj: interní průzkum spokojenosti)

• Podporu a školení pro tvůj obchodnický i osobní rozvoj

• Ocenění Very Lyreco People – nezapomenutelné výlety pro ty nejlepší z nejlepších

• Teambuildingy a další aktivity pro zaměstnance

• Široká péče o zaměstnance formou stravenek, různých příspěvků, dovolené navíc a Multisport karty

• Finanční odměna 700 EUR při doporučení zaměstnance

• Linka podpory – psychologické, právní a finanční poradenství pro zaměstnance a jejich blízké

• Variabilní složku ve výši dalších 20 % ze základní mzdy při plnění prodejních cílů