Header about

A Great Working Day. Delivered.

My sme Lyreco

Lyreco je európskym lídrom a tretím najväčším svetovým distribútorom produktov a služieb určených pre pracoviská. 

Spoločnosť Lyreco, s históriou od roku 1926, sa neustále prispôsobuje vývoju pracovných priestorov. Vďaka skúsenostiam zákazníkov, silným partnerstvám s renomovanými dodávateľmi a efektívnej logistike reaguje na najnovšie výzvy trhu.

Skupina Lyreco priamo pôsobí v 25 krajinách Európy a Ázie a prostredníctvom siete distribučných partnerov pokrýva 15 ďalších trhov na 4 kontinentoch. 

 

Climber on top mountain

Byť priekopníkom v trvalo udržateľnom poskytovaní všetkého, čo každé pracovisko potrebuje, aby sa jeho ľudia mohli sústrediť na to, na čom záleží najviac. 

Misia zdieľaná 10 000 zamestnancami spoločnosti Lyreco 

Čo potrebuje každé pracovisko... 

Ako správny špecialista na pracovné prostredie, spoločnosť Lyreco neustále rozširuje svoju expertízu tak, aby pokryla všetky potreby pracovísk: kancelárske potreby, nábytok, IT vybavenie, personalizované riešenia, prostriedky osobnej ochrany, hygienu, kávu a občerstvenie.

 

Navštívte náš eshop 

Kancelária

office

Domáce pracovisko

at home

Priemysel

industrial

Aby sa ľudia mohli sústrediť na to,

na čom záleží najviac 

 

borealis

Lyreco v skratke

42 countries

40

krajín 

S 15 lokálnymi dcérskymi spoločnosťami a s centromexpertízy v oblasti bezpečnosti,Lyreco priamo pôsobí v 25 krajinách Európy a Ázie. Naša sieť strategických distribučných partnerov pokrýva ďalších 15 trhov po celom svete.

10000 employees

10,000

zamestnancov

Lyreco Ľudia sú základom dokonalosti, ktorú našim zákazníkom denne ponúkame. 

PPE

Korporátna brožúra

V našej Lyreco brožúre nájdete všetky potrebné informácie na jednom mieste.

Podporujeme trvalo udržateľné pracoviská

Cieľom našich zákazníkov je poskytovať svojim zamestnancom pracovné prostredie, ktoré prináša hmatateľný prínos pre ľudí a životné prostredie. 

Dodávanie dokonalosti spočíva v zabezpečení toho, aby všetky kroky, ktoré robíme s cieľom uspokojiť našich zákazníkov, boli dosiahnuté čo najudržateľnejším spôsobom.

Ako člen UN Global Compact - globálnej dohody OSN od roku 2004,  skupina Lyreco vydáva svoju výročnú správu o spoločenskej zodpovednosti.

Náš záväzok k cirkulárnej ekonomike

Dramatické dopady Klimatických zmien nám viac ako kedykoľvek predtým pripomínajú našu povinnosť rešpektovať životné prostredie. V spoločnosti Lyreco sme presvedčení, že cirkulárna ekonomika je najlepším modelom na riešenie núdzových klimatických situácií a zároveň na dosiahnutie zodpovedného rastu. Preto sa oficiálne zaväzujeme, že do roku 2025 vyvinieme pre našich zákazníkov a zamestnancov plné „cirkulárne“ produkty a riešenia pre pracoviská.

LFE CAMBODIA

Lyreco For Education

10 000 zamestnancov Lyreco sa zaviazalo pomáhať získavať finančné prostriedky na vzdelávanie detí

Súčasťou firemnej kultúry spoločnosti Lyreco je aj záväzok všetkých našich zamestnancov venovať čas charitatívnej činnosti. 

V rámci programu Lyreco For Education zamestnanci spoločnosti Lyreco podnikajú aktivity zamerané na získavanie finančných prostriedkov, aby deťom žijúcim v zlých podmienkach umožnili lepší prístup k vzdelaniu.

Pokračovať v čítaní

e shop

Lyreco E-SHOP

Jedno riešenie, jeden kontakt, jeden online obchod pre všetky vaše potreby na pracovisku!

Z nášho Magazínu
A Great Working Day