vino pod hviezdami

Festival lahodných chutí a kvalitnej hydratácie

Lyreco podporilo Víno pod hviezdami  

 

V auguste spoločnosť Lyreco podporila Víno pod hviezdami, dvojdňový festival, ktorý spája eleganciu ochutnávania vína s osviežujúcimi wellness workshopmi a dobrou hudbou. Napriek nepriaznivému počasiu podujatie prilákalo tisíce nadšených účastníkov, ktorí si chceli vychutnať tie najlepšie vína a užiť si hviezdy nielen na nebi, ale aj tie hudobné na pódiu. 

Na festivale, ktorý sa už po ôsmykrát konal počas prvého augustového víkendu, sa predstavilo 20 renomovaných lokálnych vinárstiev, ktoré premenili pezinské vinohrady pod Starou horou na miesto pre milovníkov vína. 

wineyeards event

Festival Víno pod hviezdami presahuje rámec tradičnej ochutnávky vín, najmä vďaka sprievodnému programu. Behom dvoch dní festival navštívilo vyše 7 000 návštevníkov z celého Slovenska a zo zahraničia. Počas festival sa rozlialo okolo 10 000 fliaš vína.

wineyard event

Atmosféru dopĺňali živé hudobné vystúpenia, ktoré rezonovali celým areálom festivalu a vniesli do podujatia dynamický rytmus. 

Novinkou bol prednáškový stan, v ktorom sa predstavili vinári a neskôr sa tu natáčal živý podcast, ako aj otvorená galéria obrazov od miestnych umelcov.

man pouring water into cup

Pitný režim od Lyreco

Spoločnosť Lyreco zohrala dôležitú úlohu pri zabezpečovaní pohodlia a zdravia účinkujúcich. Ako sponzor pitného režimu v zákulisí sme počas celého podujatia zabezpečili nevyhnutnú hydratáciu, čím sme posilnili význam dodržiavania správneho pitného režimu

Náš záväzok podporovať zdravie ľudí a lokálne komunity sa bez problémov zhoduje s cieľmi festivalu a je nám cťou, že sme mohli prispieť k nezabudnuteľnému zážitku pre všetkých účastníkov. 

Lyreco beachflaggs at festival

 

Pokračovať v čítaní