EB

Bezpečnosť a pohoda ako základ výkonu

Spokojnosť našich zamestnancov bola vždy prioritou. Na podporu pohodlia svojich kolegov spustili v Lyreco Benelux program nazvaný Lyreco Cares.

Odvtedy sa úspešne implementovalo veľa iniciatív, ktoré boli vždy šité na mieru potrebám zamestnancov, aby slúžili a podporovali ich excelentnosť a potenciál.

Lyreco Cares je spolupráca medzi oddeleniami HR, QSS a Marcom, ktorá sa zaoberá blahobytom všetkých zamestnancov spoločnosti Lyreco kombináciou individuálnych a kolektívnych iniciatív a dynamickej komunikácie ohľadom štyroch pilierov.

A girl isthinking

DUŠEVNÁ ODOLNOSŤ

V časoch, keď sme zahltení impulzmi, informáciami a príležitosťami z rôznych kanálov, je nevyhnutné psychicky sa vyzbrojiť proti výzvam, ktorým musíme každodenne čeliť v súkromnom aj pracovnom živote.

HOME DELIVERY LYRECO

ZNÍŽENIE STRESU

Stres sa často nechtiac vkráda do nášho života. Zdravý stres nepoškodzuje, nadmerný level stresu je však problém. A tento „zlý“ stres môže byť tiež príčinou rôznych fyzických ochorení, ktoré z dlhodobého hľadiska môžu byť zdraviu škodlivé. Prispôsobený spôsob práce môže zabrániť pádom do „stresovej pasce“.

international career travel

FYZICKÉ ZDRAVIE

Zdravá myseľ je neoddeliteľne spojená so zdravým telom.

Naša politika v oblasti zdravia musí zahŕňať všetky pracovné pozície, od fyzickej práce až po prácu v kancelárii, a každé riešenie musí byť prispôsobené činnosti každého zamestnanca.

back to work suppliers consolidation

BEZPEČNOSŤ V PRÁCI

Bezpečnosť na pracovisku je najvyššou prioritou; najmä pokiaľ ide o obchody a sklady.

Je potrebné zohľadniť rôzne potreby všetkých zamestnancov s ohľadom na ich zamestnanie a úlohy.