Picture of a rickshaw in the city

Dodanie v rámci mesta s nízkymi emisiami

Spoločnosť Lyreco sa zaviazala hľadať spôsoby, ako znížiť náš vplyv na životné prostredie a zároveň zvýšiť našu schopnosť poskytovať zákazníkom vynikajúcu úroveň služieb.

V Londýne, Paríži, Berne a Zürichu testujeme a vyvíjame nízkouhlíkové dodávky, aby sme pomohli hlavným mestským centrám vyrovnať sa s výzvou znižovania emisií CO2 a znečistenia ovzdušia.

Picture of a rickshaw in the city

Spoločnosť Lyreco Switzerland dodáva zákazníkom v Zürichu, Berne a Bazileji pomocou elektrických rikší.

Vybavením troch švajčiarskych miest (Zürich, Bern a Bazilej) elektrickými rikšami sa spoločnosť Lyreco Switzerland aktívne podieľa na znižovaní emisií CO2 v centrách miest. Táto preprava má niekoľko logistických výhod: okrem takmer nulovej uhlíkovej stopy umožňuje dodávky zákazníkom aj v oblastiach bez automobilov a obohacuje zákaznícku skúsenosť o originálny nádych.

LOW EMISSION LYRECO UK

Spoločnosť Lyreco UK skúša použitie nákladných bicyklov pre dodávky v Londýne.

V preťaženom modernom meste ako Londýn je schopnosť doručovať balíčky rýchlo a s prakticky nulovými emisiami presne tou inováciou, do ktorej Lyreco investuje.

Preto spolupracujeme s londýnskym startupom Pedal Me, aby sme pomocou nákladných bicyklov efektívne dodávali časť nášho tovaru po celom meste.

Viac informácií o skúške nájdete nižšie. Ak uvidíte jedno z bicyklov, odfoťte sa a označte Lyreco vo Veľkej Británii a Írsku a môžete vyhrať Kodak Selfie Stick!

Emisie CO2 a znečistenie ovzdušia v mestských oblastiach dosiahli v posledných rokoch kritickú úroveň.

Mestá v súčasnosti podnikajú kroky a bránia znečisťujúcej doprave v prístupe do ich centra. Akcelerácia elektronického obchodu, doručenie do 1 dňa, lokálna sieť distribútorov. Spoločnosť Lyreco sa zaviazala hľadať spôsoby, ako znížiť náš vplyv na životné prostredie a zároveň zvýšiť našu schopnosť poskytovať vynikajúcu úroveň služieb našim zákazníkom.

VAN ICON NEUTRAL 2
co2 POLLUTION

Nákladná doprava predstavuje

10 - 15% mestskej dopravy

Nákladná doprava predstavuje

25% emisií CO2

z dopravy v mestách.