teams with blue t shirt drone

Spoločnosť Lyreco úspešne prevzala obchodné prevádzky spoločnosti Staples Solutions v strednej a severnej Európe

Dňa 19. marca sme oznámili náš zámer prevziať prevádzky spoločnosti Staples Solutions v Nórsku, Švédsku, Dánsku, Nemecku, Rakúsku a Poľsku, ako aj prevádzky Central Shared Services spoločnosti Staples Solutions (IT, elektronický obchod, skúsenosti zákazníkov, podpora predaja, plánovanie dodávateľského reťazca a financie), ktoré sa nachádzajú najmä v Poľsku a Holandsku.

 

Dnes s potešením oznamujeme, že táto akvizícia je už schválená a oficiálna. 

 

Táto akvizícia spája dve dynamické spoločnosti a posilňuje naše spoločné špičkové odborné znalosti v oblasti kancelárskych potrieb, tlačových riešení, osobných ochranných prostriedkov, hygieny, kávy a stravovania. Dnešná dohoda tiež umožní takmer 1 600 zamestnancom na rôznych funkciách pripojiť sa k tímom spoločnosti Lyreco.

Picture of Lyreco CEO

Je to veľký deň pre všetky zúčastnené strany. Obe organizácie zdieľajú rovnaké hodnoty a rovnakú vášeň pre potešenie našich zákazníkov. Spoločne budeme silnejší a budeme môcť dosahovať vynikajúcu skúsenosť zákazníkov na trhoch strednej a severnej Európy.

Sme nadšení, že môžeme v spoločnosti Lyreco privítať mnoho talentovaných zamestnancov spoločnosti Staples Solutions a tešíme sa na spojenie našej vášne pre prinášanie dokonalosti.

Greg Liénard
Chief Executive Officer at Lyreco

10. júna 2021

Spoločnosť Lyreco úspešne prevzala obchodné prevádzky spoločnosti Staples Solutions v strednej a severnej Európe

Pokračovať v čítaní