EB

Ešte jednoduchší spôsob objednávania

Začnite s Lyreco ešte dnes. Či už ste živnostník, alebo nákupca v malej či stredne veľkej spoločnosti, vedúcim nákupu pre veľkú organizáciu, Lyreco je ideálnym partnerom pre naplnenie vašich nákupných potrieb.

WEBSHOP HOMEPAGE

S viac ako 10 000 skladovanými produktami rôznych kategórií,  ktoré sú k dispozícii na doručenie v nasledujúci deň, určite nájdete to, čo hľadáte. Ak sa vám to nepodarí, náš produktový tím  je tu, aby vám pomohol s vašimi špecifickými požiadavkami. Na základe vašich inštrukcií budú hľadať produkt, ktorý potrebujete, a pokúsia sa ho dodať, akonáhle ho budete potrebovať.

OMNICHANNEL CUSTOMER EXPERIENCE

Jedno riešenie, jeden kontakt, jeden online obchod pre všetky vaše potreby na pracovisku!

V Lyreco je teraz nakupovanie ľahšie než kedykoľvek predtým. Nech sú vaše potreby pre pracovisko akékoľvek, v našom internetovom obchode nájdete všetky vaše obľúbené výrobky a značky: kancelárske potreby, papier a tonery, občerstvenie a kávu, ekologické produkty, čistiace prostriedky, osobné ochranné prostriedky (vrátane masiek), nábytok.

Môžete si objednať prostredníctvom našej mobilnej aplikácie pre smart telefóny, on-line objednávacej platformy, telefónu, e-mailom, faxom alebo poštou.

Všetky vaše obľúbené kancelárske produkty a značky jedným kliknutím prostredníctvom odkazu nižšie:

FOND BLEU SANS LOGO

Jednoducho nájsť a objednať

shopping cart white
VŽDY
aktuálny výber produktov
shop on-line Lyreco white icon
24/7
objednávanie
easy order in one click
1
riešenie pre všetky potreby pracovísk
on-line payment icon white
PLATBA
on-line
customer satsisfaction register
ÚČET
a jeho jednoduché vytvorenie
passion white icon
VÝBER
a uloženie vašich obľúbených produktov
Eshop

Pridajte sa k viac ako 14 500 aktívnym zákazníkom, nakupujte online a využívajte funkcionality vášho zákazníckeho účtu naplno.