office supplies at desk

Ako vyberať kancelárske potreby pre firmy

Väčšina z nás trávi pomerne veľkú časť svojho dňa práve v kancelárii. Prostredie, v ktorom pracujeme, by preto malo byť praktické a ponúkať všetko, čo k práci potrebujete. Nie je jednoduché vybrať si z množstva dostupných produktov tie, ktoré skutočne využijete. Podľa čoho volíte nákup kancelárskych potrieb vy?  

Na základe našich dlhoročných skúseností ako distribútor kancelárskych riešení sme pre vás vytvorili zoznam, ktorý vám pomôže pri výbere vhodného vybavenia vašej kancelárie.

 

Nevyhnutné príslušenstvo na kancelársky stôl

Pri zariaďovaní pracovného stola pre nového kolegu treba myslieť skutočne na všetko. Sústreďte sa predovšetkým na tie kancelárske potreby, ktoré skutočne využijete pri plnení firemných úloh.

Kontaktujte nás

stojan na pera

Náš tip: Stolové organizéry a stojany

Stolové organizéry a stojany na drobné kancelárske pomôcky, akými sú napríklad sponky na papier či náboje do zošívačky, strúhadlo, písacie potreby alebo nožnice, vám zabezpečia prehľad a poriadok na pracovnom stole! Zásuvkový modul je nie len štýlovým doplnkom, ale zmestia sa vám doňho aj väčšie pracovné pomôcky, ktoré ku práci potrebujete - poznámkový blok, dierovač či zošívačka.

tomas drugo

Na mojom pracovnom stole nemám rád neporiadok, ale zároveň musím myslieť na 300 vecí naraz. Nedám dopustiť na farebné lepiace bločky v rôznych farbách, veľkostiach a formátoch. A aby som ich nemal iba tak pohádzané po stole, určite všetkým odporúčam zásobník na lepiace bločky.

Tomáš Drugo
Office Product Manager

Organizácia a poriadok v kancelárii

V čistom a organizovanom prostredí sa pracuje najlepšie. V kancelárii, kde má každá vec svoje miesto, si oveľa jednoduchšie udržíte poriadok a efektívne vybavíte všetky pracovné úlohy.  

organised office desk

Najpoužívanejším variantom na evidenciu a archiváciu dokumentov sú pákové alebo krúžkové zakladače. Podľa potrieb či preferencií si môžete vybrať zakladače z pevnej kartónovej konštrukcie alebo potiahnuté odolnou PVC fóliou.  

Euroobaly zabezpečia, aby vaše dokumenty ostali v dobrom stave a ochránia ich pred nečistotami alebo poškodením.

Dozvedieť sa viac o možnostiach archivácie

archivacia zakladace

Archivácia

 

Na archiváciu a usporiadanie firemnej dokumentácie vám pomôžu archivačné krabice rôznych veľkostí. Sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zaručia vysokú odolnosť pri prenášaní a prípadnému mechanickému namáhaniu.  

Náš tip: Stohovateľné archivačné krabice a škatule vám ušetria miesto v sklade.  

Plánovanie a vizualizácia

Mnoho vedúcich zamestnancov si zakladá na vizualizácii pracovných úloh, strategického plánu, alebo vízií najbližších období.  

woman writing on whiteboard

Perfektne na to poslúžia informačné a  magnetické tabule, ktoré dnes už dostanete v mnohých veľkostiach s bohatým príslušenstvom – magnety, držiaky na písacie potreby, stieracie hubky a špongie. Prostredníctvom nich máte možnosť zdieľať široké spektrum informácií nielen svojimi kolegami, ale aj biznis partnermi na rôznych mítingoch, kongresoch a rokovaniach. 

Naplánujte si pracovné úlohy pre seba a svoj tím. Vneste do pracovného procesu štruktúru a systematickosť.

.

Zoznámte sa s ponukou prezentačných tabúľ a príslušenstva

Expertise

Náš tip: Obráťte sa na odborníkov

Lyreco vám dokáže zabezpečiť a dodať všetko, čo moderné pracovisko potrebuje.

Sme pre vás spoľahlivým partnerom nielen pri pokrytí kancelárskych potrieb a obalových materiálov, ale aj kancelárskeho nábytku, IT zabezpečenia a prostriedkov osobnej hygieny a občerstvenia.

Pokračovať v čítaní