Nespresso

Kancelária s vlastnou kaviarňou alebo moderný coffee break

Káva je neoddeliteľnou súčasťou pracovného dňa mnohých z nás. Už len samotná vôňa kvalitnej kávy nás dokáže naštartovať a zvýšiť náš pracovný výkon. Zabudnite na instantnú kávu z automatu. Povýšte firemnú kávovú kultúru, vyskúšajte kávový kútik a ponúknite svojim zamestnancom útulné prostredie s prémiovou kávou. 

 

Zistiť viac o výbere kávy Lyreco

Kávová kultúra 

 

jedna šálka kávy denne dokáže nielen nabudiť, ale aj viditeľne stmeliť pracovný kolektív. Je preto dôležité, aby ste nepodcenili kávovú kultúru a venovali jej na pracovisku dostatok priestoru a pozornosti. 

Coffee

Káva je neoddeliteľnou súčasťou moderného pracovného prostredia.

Bez šálky kávy sa nezaobíde žiadna porada, brainstorming ani teambuilding. Napriek tomu jej príprave veľakrát nevenujeme dostatok pozornosti a neraz sa uspokojíme s nekvalitnou instantnou kávou či s kávovým nápojom z automatu. 

Je však rozdiel, či si s kolegami vychutnávate kvalitnú kávu z čerstvo namletých zŕn, alebo si v rýchlosti na chodbe vypijete studenú kávu. 

Ak si chcete svoju šálku kávy skutočne užiť, zamerajte sa na jej pôvod, prípravu a nakoniec správnu degustáciu. Prvým krokom je výber kvalitnej kávy, ktorej pôvod poznáte. Či už siahnete po zrnách z Brazílie, Kolumbie alebo Vietnamu, rozhodne nešliapnete vedľa. Ak si chcete dopriať ešte vyššiu kvalitu, odporúčame vám zrná z certifikovaných organických plodín. 

Voňavá kaviareň priamo na pracovisku

Aby bol výsledok skutočne lahodný a vaša káva chutila ako z kaviarne, len kvalitné zrná stačiť nebudú. Dôležité je aj správne namletie a následná príprava kávy. Najlepším riešením je profesionálny automatický kávovar, ktorý sa o všetko postará a vy si len vychutnáte výsledok. 

Aby ste sa nemuseli starať o servis, prípadné opravy či každomesačný nákup kávy, odporúčame vám spojiť sa s odborníkmi, ktorí sa budú o chod vašej kaviarne starať. Ak si prenajmete kávovar či štýlový kávový kútik, nemusíte myslieť na nič iné, len na šálku chutnej kávy.

Vybrať prémiovú kávu 

coffee maschine Nestlé Nescafé coffee corners

Profesionálne kávové riešenia pre vašu kanceláriu

Nestlé Professional v spolupráci s Lyreco prišli s inovatívnym riešením do každej kancelárie. Vy si vyberiete kávovar či kávový kútik, oni sa postarajú o všetko ostatné. Vďaka tejto unikátnej službe si za výhodný mesačný poplatok môžete vychutnať prémiovú kávu z najmodernejšieho kávovaru priamo na vašom pracovisku. Navyše, počas celej doby spolupráce budete mať zabezpečený kvalitný servis. 

woman with dark hair in white shirt

Doprajte sebe a svojim kolegom chvíľku so šálkou kvalitnej kávy a vychutnajte si ju v príjemnom prostredí. Kávový kútik je štýlovým a moderným riešením do každej kancelárie. Prenájom kávovaru či celého vybavenia iste oceníte vy aj vaši zamestnanci.

Zuzana Removčíková
Catering Product Manager, Lyreco

POTREBUJETE PORADIŤ S VÝBEROM KÁVY?

Stiahnite si nášho jednoduchého sprievodcu svetom kávy. 

Pokračovať v čítaní