New Catalogue

Nový 2021 Lyreco Katalóg: Zelenší a tenší

Vďaka našim zákazníkom, ich spätnej väzbe, otázkam a požiadavkám, prináša náš úplne nový katalóg Lyreco 2021 viac toho, čo je potrebné na každom pracovisku. S výberom z viac ako 10 000 produktov z rôznych kategórií zažijete vy, váš manažér, vaše tímy ako aj kolegovia, skvelé pracovné dni. 

Aké sú výhody nášho nového digitálneho katalógu?  

Prehľadnosť 

Products

Rozumieme, aké časovo náročné môže byť vyhľadávanie produktov, najmä pri takom širokom výbere. Pri jeho vytváraní sme sa preto zamerali na to, aby bolo hľadanie produktov intuitívne a katalóg bol prehľadne organizovaný

Jednoducho zadajte názov produktu, značku alebo kód produktu do vyhľadávacieho panela a dostanete sa priamo na správnu stránku. Ak hľadáte celú kategóriu, použite interaktívne políčko na druhej stránke katalógu, ktoré vás dovedie do sekcie konkrétnej kategórie.  

Vďaka pokrytiu potrieb všetkých odvetví a pracovísk, od (domácich) kancelárií po priemyselné haly, nájdete na jednom mieste všetko čo vaše tímy a zamestnanci požadujú. Vďaka skúsenostiam našich zákazníkov aj kolegov sme v katalógu označili obľúbené produkty farebným pozadím prislúchajúcim ku danej kategórii.

Menej stránok, menej kópií, viac ekologických produktov  

Green alternative

Všetci si želáme byť zodpovednejší k životnému prostrediu v našom každodennom živote. Ako súčasť firmy máme všetci o to väčšiu zodpovednosť za znečisťovanie, ale aj obnovu nášho prostredia. Lyreco tímy sú tu, aby vám pomohli a poradili pri prijímaní udržateľnejších rozhodnutí a budovaní zelenších pracovísk

V našom katalógu nájdete veľa možností zelených alternatív. Hľadajte piktogram `Green tree` alebo zelené pozadie označujúce výrobky, ktoré sú z hľadiska životného prostredia výhodnejšie.

Barbora Kvasnickova

Snažíme sa ísť našim zákazníkom a obchodným partnerom príkladom.   

Uplatňujeme naše ekologické záväzky v praxi. Katalóg Lyreco 2021 prináša o 30% menej tlačených kópií v porovnaní s minulým rokom, pričom každá kópia má o približne 80 strán menej.  

Použitím menšieho množstva kópií a zasielaním papierových katalógov v rámci existujúcich objednávok sme spotrebovali menej energie - podarilo sa nám znížiť množstvo dodávok, čo malo za následok zjavné zníženie emisií CO2. 

Barbora Kvasničková
MarCom Manager, Lyreco

Náš nový katalóg ponúka základný sortiment produktov, a preto ak hľadáte konkrétnejšie možnosti, navštívte náš E-shop. Tu nájdete celé portfólio, necháte sa inšpirovať Printed katalógom výrobkov, ako aj našimi novinkami 2021. 

Veronika Lehocka

Ako nájdem novinky v našom internetovom obchode?

Pre vyhľadanie nových produktov stačí do vyhľadávacieho poľa vložiť * a stlačiť Enter. Alebo môžete kliknúť do vyhľadávacieho poľa myškou a stlačiť Enter. Načítajú sa všetky naše produkty dostupné online a vľavo si cez filter NAŠA PONUKA označiť Novinky. 

Veronika Lehocká
Digital Campaign Manager, Lyreco
New Listings

Fyzické katalógy

sú nielen ťažké ale zaberajú aj veľa miesta. Ľudia, ktorí pracujú  z domu (home office), majú často obmedzený priestor. Je tiež nepraktické nosiť fyzický katalóg z kancelárie a do kancelárie.

Náš nový Digitálny katalóg je vždy po ruke v akomkoľvek pracovnom priestore a umožňuje komukoľvek prístup ku všetkým našim produktom z vlastného počítača, telefónu, tabletu alebo notebooku rýchlo a jednoducho.

Ak však stále uprednostňujete papierovú verziu katalógu, v poslednom kroku nákupného procesu vyberte možnosť priložiť ju k svojej objednávke alebo kontaktujte náš zákaznícky servis.  

Pokračovať v čítaní