Søg din karrieremulighed

KIEROWNIK DS. KONTRAKTÓW KRAJOWYCH / Business Development Executive - Hunter

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world
We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z aktywnymi klientami zgodnie z założeniami budżetowymi oraz obszarami w ramach działalności Spółki

Kierownik ds. Kontraktów Krajowych/  Business Development Executive - Hunter

Teren działania: woj. Kujawsko - Pomorskie ,  Łódzkie , Wielkopolskie

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zdefiniowanym segemencie (zatrudnienie powyżej 300 osób)
  • Bieżące monitorowanie rynku oraz bezpośredniej konkurencji w branży materiałów biurowych produktów ochrony indywidualnej, artykułów spożywczych, rozwiązań wydruku oraz pozostałych usług i produktów B2B
  • Udział w różnorodnych projektach w ramach Działu Sprzedaży Klientów Kluczowych

Oczekiwania:

  • Znajomość branży artykułów biurowych będzie atutem
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży, zarządzania klientem w segmencie B2B – warunek konieczny
  • Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i zarządzania czasem
  • Nastawienie na cel
  • Doświadczenie w pracy projektowej
  • Gotowości do dobywania częstych podróży służbowych
  • Dobra znajomość j.angielsiego będzie atutem

Oferta:

  • Umowa o pracę oraz kwartalny system premiowy
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego, karta paliwowa
  • Platforma benefitowa, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie
  • Szkolenie wdrożeniowe