Søg din karrieremulighed

Marketing Assistant Nespresso Professional

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world
We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Wsparcie Kierownika ds. Produktu NBS w realizacji strategii marketingowej i sprzedażowej
asortymentu. Pomoc w działaniach związanych z rozwojem kategorii NBS.Zakres obowiązków:
  • Wspieranie pracy Kierownika ds. Produktu Nespresso Professional w realizacji strategii rozwoju kategorii w zakresie zleconym przez przełożonego
  • Koordynacja akcji marketingowych (promocje, eventy)
  • Analiza skuteczności akcji promocyjnych
  • Aktualizacja strony internetowej i prezentacji produktów w sklepie internetowym
  • Nadzór nad programami motywacyjnymi i partnerskimi
  • Wsparcie procesu wyboru dostawców usług marketingowych poprzez m. in. zbieranie ofert, porównanie ofert
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i PR oraz drukarniami w zakresie projektowania druków, dostarczania materiałów merytorycznych i graficznych
  • Monitoring rynku i konkurencji
  • Dystrybucja i kontrola stanu magazynowego materiałów marketingowych
  • Współpraca z działem Sprzedaży Nespresso Professional (m. in. wysyłka materiałów reklamowych, tworzenie prezentacji)
  • Współpraca z Działem Zakupów, Magazynem, Obsługi Klienta Nespresso Professional w zakresie bieżących zagadnień związanych z produktami
  • Dbałość o zachowanie poufności dostępnych informacji
  • Dbałość o pozytywny wizerunek Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2
  • Minimum roczne doświadczenie w dziale marketingu
  • Skrupulatność i dokładność
  • Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Doskonałe umiejętności komunikowania się
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość program SAP I programów graficznych (pakiet Adobe)
  • Gotowość do odbywania podróży służbiwych
  • Mile widziane doświadczenie we wsparciu/ organizacji eventów

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Platforma benefitowa
  • Kantyna pracownicza
  • Parking dla pracowników
  • Biuro otoczone roślinnością ze strefą relaksu przy kawie ;)