Entdecke Deine Möglichkeiten

Lider Zespołu w Dziale Przygotowania i Wysyłki

At Lyreco, we believe in working together for tomorrow, which means constantly looking to innovate and evolve so that our employees, customers and business continue to grow and develop. We believe in a culture that values our employees and inspires them to be the best they can be and our core values of passion, excellence, respect and agility play a key part in this. Through a perfect blend of people, technology and our corporate social responsibility strategy, our future looks bright.

Job Description

Praca w godzinach 11:30 20:00 lub 14:30 23:00 w Komorowie k. Warszawy

Lyreco posiada własną komunikację BUS z Warszawą dla Pracowników

Zakres obowiązków:

·         Koordynacja, monitorowanie i ocena jakości pracy wykonywanej przez podległych członków zespołu

·         Systemowe (SAP) i fizyczne przemieszczanie i kontrolowanie jakości i ilości artykułów w podległych częściach magazynu

·         Sporządzanie raportów magazynowych

·         Prowadzenie spraw personalnych podległego zespołu pracowników (grafik, nadgodziny, urlopy)

·         Odpowiedzialność za sprawne i terminowe przygotowanie zamówień do klientów

·         Współpraca z Działem Transportu

·         Utrzymywanie ładu i porządku w podległych częściach magazynu

·         Utrzymywanie sprzętu i wyposażenia magazynowego w dobrym stanie technicznym

·         Sprawdzanie i korygowanie błędów magazynowych i systemowych związanych z procesem przygotowania zamówień i wysyłek towaru

·         Współpraca z firmami kurierskimi i przetwarzanie raportów od nich otrzymywanych

·         Odpowiedzialność za sprawne i prawidłowe funkcjonowanie podległych części magazynu

·         Odpowiedzialność za rzetelne prowadzenie spraw personalnych podległych pracowników

·         Dbałość o powierzoną część magazynu i sprzęt magazynowy

·         Odpowiedzialność za zgodność podpisywanych dokumentów ze stanem fizycznym

·         Postępowanie zgodnie z procedurami Spółki

·         Dbałość o poufność dostępnych informacji

·         Dbałość o pozytywny wizerunek Spółki

Wymagania:

·         Min. średnie wykształcenie

·         Min. roczne doświadczenie w zarządzaniu kilkudziesięciu osobowym zespołem

·         Znajomość zasad funkcjonowania pracy magazynu oraz dokumentacji magazynowej

·         Uprawnienia operatora wózka widłowego

·         Bardzo dobre zdolności interpersonalne oraz umiejętność współpracy w zespole

·         Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) oraz systemu SAP

·         Predyspozycje do kierowania ludźmi

·         Proaktywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

·         Cechy przywódcze (asertywność)

·         Umiejętność motywowania pracowników

·         Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji

·         Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia kompetencyjne i wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Pakiety finansowane lub współfinansowane: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy