Find your career possibilities

Pracownik Magazynu - Dział Przygotowania i Wysyłki

At Lyreco, we believe in working together for tomorrow, which means constantly looking to innovate and evolve so that our employees, customers and business continue to grow and develop. We believe in a culture that values our employees and inspires them to be the best they can be and our core values of passion, excellence, respect and agility play a key part in this. Through a perfect blend of people, technology and our corporate social responsibility strategy, our future looks bright.

Zakres obowiązków:

  • Fizyczne przemieszczanie towarów w magazynie
  • Kompletowanie zamówień
  • Sortowanie paczek, budowa palet oraz zabezpieczanie wysyłanego towaru
  • Przyjmowanie towaru na stan magazynowy

Wymagania:

  • Ogólna znajomość zasad funkcjonowania magazynu
  • Mile widziane uprawnienia operatora wózka jezdnego
  • Odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Gotowość do pracy zmianowej i w nadgodzinach

Oferta:

  • Praca od pon. – pt. w godzinach  9:00 - 17:30 i 12:30 – 21:00 w Komorowie k. Warszawy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Sukcesywny wzrost wynagrodzenia podstawowego uzależniony od stażu pracy w Spółce
  • Podstawa + miesięczny system premiowy (do 400 zł brutto)
  • Benefity: Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość wykupienia dodatkowych pakietów ubezpieczeniowych na preferencyjnych warunkach
  • Program udziału w zyskach Spółki
  • Udział w PPK
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Kantyna pracownicza
  • Miejsce parkingowe na terenie firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki