Specjalista ds. Obsługi Klienta - Customer Service Representative

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world
We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa zgłoszeń kierowanych przez klientów
  • Przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzanie ich  do systemu
  • Tworzenie nowych rekordów klientów
  • Realizacja reklamacji / wyjaśnianie reklamacji
  • Udzielanie pomocy klientom – w ramach szeroko rozumianej obsługi klienta
  • Realizacja celów na podstawie systemu motywacyjnego
  • Stała dbałość o podnoszenie swoich kwalifikacji i umiejętności
  • Realizacja założonych celów zgodnie z systemem motywacyjnym
  • Inne wskazane przez Pracodawcę

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie
  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane jednoroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Potrzebne umiejętności: dobra dykcja, miły głos, umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym (mile widziana znajomość SAP), praca w zespole, łatwe nawiązywanie kontaktów, szybkość podejmowania decyzji, gotowość do pracy w nadgodzinach, szybkie uczenie się
  • Pożądane cechy charakteru: umiejętność rozwiązywania problemów, uprzejmość, sumienność, odpowiedzialność, pracowitość

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Praca w modelu hybrydowaym, w godzinach 08:00 -18:00 (zmianowa)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Pakiety finansowane lub współfinansowane: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy