Campaign & Lead Acquisition Specialist

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world
We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie, realizacja i koordynacja działań w obszarze zewnętrznych i wewnętrznych kampanii marketingowych (media digital),
  • Tworzenie i zarządzanie kampaniami marketing automation,
  • Proponowanie, tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań promocyjnych wspierających sprzedaż w kanale internetowym,
  • Promowanie, tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań wspierających pozyskiwanie nowych klientów w kanale internetowym,
  • Rozwój narzędzi i strategii pozyskiwania ruchu na strony internetowe Lyreco
  • Kontrola wykonania planów w obszarze kampanii internetowych i pozyskiwania leadów
  • Wsparcie dla zespołu Customer & Digital Marketingu w realizacji celów komunikacyjnych
  • Analiza i optymalizacja promocyjnych kampanii internetowych,
  • Współpraca z pracownikami działu marketingu oraz innymi działami firmy w celu kreowania i realizacji strategii marketingowej Lyreco w ramach kampanii internetowych i pozyskiwania leadów sprzedażowych,
  • Analiza i raportowanie w zakresie działań konkurencji,

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na okres 18 miesięcy
  • Pakiet benefitów m. in.: pakiet opieki medycznej Medicover, karta Multisport
  • Parking dla pracowników
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kantyna pracownicza
  • Praca w Komorowie k. Warszawy w modelu hybrydowym

Oczekiwania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w obszarze digital marketingu/ e-commerce
  • Doświadczenie w realizacji kampanii performance marketingowych i wizerunkowychh w obszarze:  mediów społecznościowych, e-mailingu, działań affliacyjnych, display, RTB oraz search
  • Znajomość narzędzi marketing automation typu: Eloqua, Salesmanago, Salesforce lub inne.
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu digital marketingu, nowoczesnych technologii i trendów marketingowych
  • Dobra znajomość teoretyczna i praktyczna narzędzi do analizy zachowań użytkowników w szczególności Google Analytics.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętność realizacji i koordynowania zadań, proaktywność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność budowania i koordynacji pracy z agencjami zewnętrznymi
  • Umiejętność prowadzenia dużych projektów
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego