Doradca Biznesowy ds. Środków Ochrony Indywidualnej

At Lyreco, we believe in working together for tomorrow, which means constantly looking to innovate and evolve so that our employees, customers and business continue to grow and develop. We believe in a culture that values our employees and inspires them to be the best they can be and our core values of passion, excellence, respect and agility play a key part in this. Through a perfect blend of people, technology and our corporate social responsibility strategy, our future looks bright.

Job Description

Doradca Biznesowy ds. sprzedaży środków ochrony indywidualnej

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży środków ochrony indywidualnej (BHP) oraz współpracę z klientami i Account Managerami.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, rozbudowany system premiowy oraz program partycypacji w zyskach Spółki
  • Pracę w dynamicznej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur Spółki, także międzynarodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy także do celów prywatnych,
  • Bogatą ofertę szkoleń kompetencyjnych
  • Pakiety: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy

Zakres obowiązków:

  • Regularne Spotkania z Klientami i badanie ich potrzeb
  • Współpraca ze służbami BHP Klienta
  • Realizacja celów i planów sprzedażowych
  • Monitoring rynku i konkurencji
  • Szkolenie i rozwój wiedzy Account Managerów w dziedzinie ŚOI
  • Badanie rynku dostawców dla uzupełnienia oferty Lyreco
  • Wsparcie AM poprzez wspólne wizyty u Klientów
  • Współpraca z Departamentem Marketingu w celu tworzenia optymalnych rozwiązań i oferty dla Klientów
  • Udział w targach i konferencjach

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży (preferowane w obszarze Środków Ochrony Indywidualnej)
  • Umiejętność budowania relacji oraz negocjacji z Klientami zatrudniającymi powyżej 100 osób,
  • Wiedza techniczna o produktach z sektora Środków Ochrony Indywidualnej
  • Znajomość pakietu Ms Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, budowania pozytywnych relacji, otwartość i nastawienie na współpracę
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2