Find your career possibilities

Doradca Biznesowy

At Lyreco, we believe in working together for tomorrow, which means constantly looking to innovate and evolve so that our employees, customers and business continue to grow and develop. We believe in a culture that values our employees and inspires them to be the best they can be and our core values of passion, excellence, respect and agility play a key part in this. Through a perfect blend of people, technology and our corporate social responsibility strategy, our future looks bright.

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów poprzez intensywne mapowanie rynku
  • Aktywizacja klientów z potencjałem odpowiednim dla danego segmentu
  • Rozwijanie współpracy z pozyskanymi klientami w celu zwiększenia wielkości sprzedaży i marży
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych oraz marżowych
  • Samodzielne planowanie pracy własnej opartej na wewnętrznym systemie
  • Realizacja wizyt u klientów zgodnie z planem pracy oraz potrzebami klientów
  • Analizowanie rynku, inwestycji oraz portfolio klientów na podległym terenie
  • Zarządzanie całym procesem sprzedaży: negocjowanie warunków współpracy, cen
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i informacji związanych z wykonywanymi zadaniami
  • Współpraca z innymi działami Firmy

Teren działania - Szczecin

Oczekiwania:

  • Wykształcenia minimum średniego, wyższe mile widziane
  • Doświadczenia w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2B
  • Udokumentowane sukcesy zawodowe
  • Proaktywność w działaniu oraz nastawienie na cel
  • Umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb klienta
  • Łatwość nawiązywania kontaktu
  • Doświadczenie w negocjacjach kontraktów
  • Wysoka kultura osobista

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • System premiowy
  •  Program udziału w zyskach Spółki
  •  Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy do użytku prywatnego)
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Pakiety finansowane lub współfinansowane: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy