Field Sales Executive - Doradca Biznesowy - Warszawa

At Lyreco, we believe in working together for tomorrow, which means constantly looking to innovate and evolve so that our employees, customers and business continue to grow and develop. We believe in a culture that values our employees and inspires them to be the best they can be and our core values of passion, excellence, respect and agility play a key part in this. Through a perfect blend of people, technology and our corporate social responsibility strategy, our future looks bright.

Job Description

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych. Dodatkowo będzie odpowiadać za realizację planów sprzedażowych na przydzielonym terenie, budowanie kontaktów biznesowych z Klienta i kreowanie pozytywnego wizerunku Lyreco na rynku.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum roczne doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów i pozyskiwaniu klientów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Miesięczny i kwartalny system premiowy
  • Program udziału w zyskach Spółki
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy z kartą paliwową również do użytku prywatnego, tablet, telefon)
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Pakiety finansowane lub współfinansowane: medyczny i ubezpieczeniowy, z rozszerzeniem o Covid