Find your career possibilities

Lider Zespołu w Dziale Przyjęć

At Lyreco, we believe in working together for tomorrow, which means constantly looking to innovate and evolve so that our employees, customers and business continue to grow and develop. We believe in a culture that values our employees and inspires them to be the best they can be and our core values of passion, excellence, respect and agility play a key part in this. Through a perfect blend of people, technology and our corporate social responsibility strategy, our future looks bright.

Job Description

Miejsce zatrudnienia: Sokołów k. Janek (Lyreco posiada własną, bezpłatną komunikację BUS z Warszawą)

W chwili obecnej do naszego zespołu magazynowego poszukujemy osoby na stanowisko Lidera.

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie pracy podległego zespołu, wyznaczanie celów i ocena efektywnosci pracy
  • Systemowe i fizyczne przemieszczanie artykułów w podległych częściach magazynu oraz  kontrolowanie ich stanu
  • Sporządzanie raportów magazynowych
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji zgłaszanych do magazynu
  • Bieżące sprawdzanie i korygowanie błędów magazynowych i systemowych związanych z podległym obszarem
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi firmami transportowymi i podpisywanie listów przewozowych
  • Nadzorowanie systemu monitorowania reklamacji
  • Wdrażanie projektów związanych z optymalizacją pracy na magazynie
  • Prowadzenie spraw personalnych podległego zespołu
  • Współpraca z przedstawicielami dostawców i innych firm transportowych w zakresie realizowanych zadań
  • Podejmowanie decyzji odnośnie dostarczania lub zwrotu przesyłek do magazynu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość zasad funkcjonowania magazynu
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera w magazynie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość systemu SAP
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Innowacyjność, dokładność, zaangażowanie
  • Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Program udziału w zyskach Spółki
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Pakiety: medyczny (finansowany przez pracodawcę), możliwość wykupienia dodatkowych pakietów ubezpieczeniowych na preferencyjnych warunkach