Marketing Communication Coordinator

At Lyreco, we believe in working together for tomorrow, which means constantly looking to innovate and evolve so that our employees, customers and business continue to grow and develop. We believe in a culture that values our employees and inspires them to be the best they can be and our core values of passion, excellence, respect and agility play a key part in this. Through a perfect blend of people, technology and our corporate social responsibility strategy, our future looks bright.

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w planowaniu i zarządzaniu ścieżką zakupową klientów z różnych segmentów rynku B2B,
  • Organizacja, realizacja i koordynowanie procesu tworzenia digitalowych projektów marketingowych: kampanii mediowych, landing page’y, bannerów, komunikacji social mediowej i innych materiałów z obszaru digital marketingu,
  • Organizacja, realizacja i koordynacja procesu tworzenia katalogu produktowego, cenników oraz innych narzędzi marketingowych (promocje, ulotki, broszury) – zgodnie z przyjętym harmonogramem rocznym oraz założeniami budżetowymi,
  • Organizacja, realizacja i koordynacja procesu przygotowawczego programów i imprez o charakterze wizerunkowym lub marketingowym (spotkania z kontrahentami, targi, konferencje,  spotkania branżowe lub klubowe),
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami oraz bieżąca współpraca z obecnymi w ramach procesu przygotowania i produkcji materiałów marketingowych,
  • Tworzenie treści marketingowych oraz zarządzanie zawartością i działaniami marketingowymi w ramach sklepu internetowego, stron internetowych oraz pozostałych obszarów aktywności firmy w Internecie,
  • Zarządzanie i realizacja dystrybucji materiałów marketingowych,
  • Prowadzenie projektów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: marketing, zarządzanie,
  • Minimum dwa lata doświadczenia w obszarze komunikacji marketingowej,
  • Doświadczenie w obszarze działań związanych marketingiem 360,
  • Doświadczenie w realizacji kampanii promocyjnych i informacyjnych, w obszarze mediów społecznościowych, e-mailingu oraz kampanii cyfrowych,
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu digital marketingu, nowoczesnych technologii i trendów marketingowych,
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów biznesowych z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego i logicznego myślenia,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność realizacji i koordynowania wielu zadań jednocześnie,
  • Umiejętność budowania i koordynacji pracy zespołu,
  • Umiejętność aktywnego poszukiwania rozwiązań,
  • Umiejętność prowadzenia dużych projektów,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność tworzenia treści marketingowych 360 i prowadzenia korekt,
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szkolenia kompetencyjne i wdrożeniowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki,
  • Pakiety finansowane lub współfinansowane: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy.