Supply Planner

At Lyreco, we believe in working together for tomorrow, which means constantly looking to innovate and evolve so that our employees, customers and business continue to grow and develop. We believe in a culture that values our employees and inspires them to be the best they can be and our core values of passion, excellence, respect and agility play a key part in this. Through a perfect blend of people, technology and our corporate social responsibility strategy, our future looks bright.

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Negocjowanie kontraktów z dostawcami przy ścisłej współpracy z Działem Zakupów
  • Zarządzanie dostawcami, ocena poziomu świadczonych dostaw (SSL – Supplier Service Level) oraz wdrażanie planów działania mających na celu poprawę wskaźnika oraz monitoring postępów
  • Zabezpieczenie zapasów na wymaganym poziomie poprzez ustawienie optymalnych parametrów dla produktów w SAP: nowe produkty, nierotujące produkty, słabo rotujące produkty, produkty w trakcie usuwania oraz czasowe promocje
  • Przekazywanie prognoz sprzedaży dostawcom w celu skrócenia okresu realizacji dostaw oraz ułatwienia  osiągnięcia oczekiwanego SSL
  • Składanie zamówień oraz monitoring terminowych dostaw celem uniknięcia potencjalnych braków
  • Analiza przyczyn braków produktów oraz wprowadzanie planów działania opartych na ciągłym doskonaleniu współpracy
  • Księgowanie faktur
  • Wyjaśnianie rozbieżności w dostawach oraz w razie konieczności procesowanie zwrotów towarów do dostawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w sektorze dystrybucji
  • Doskonała umiejętność zarządzania zapasem
  • Zaawansowana znajomość programu Excel
  • Znajomość SAP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Rozwój w dużej, międzynarodowej organizacji, będącej liderem w swojej branży
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Pakiety: medyczny i ubezpieczeniowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Dowóz na trasie Sokołów-Warszawa-Sokołów busem pracowniczym