뒤로가기
당신의 성장 가능성을 찾기

Specjalista ds. Rekrutacji/Recruitment Specialist

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world
We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Miejsce pracy - Komorów k. Warszawy; praca w modelu hybrydowym

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji na stanowiska asystenckie, średniego oraz wyższego szczebla (Biuro, Magazyn/Logistka, Siły Sprzedaży)
  • przygotowanie oraz publikacja ogłoszeń
  • zarządzanie całym procesem rekrutacji w systemie Workday
  • bezpośrednia współpraca z Hiring Managerami
  • dbanie o pozytywne doświadczenia kandydata na każdym etapie rekrutacji z szczególnym uwzględnieniem kultury feedbacku
  • udział w aktywnościach Employer Brandingowych

Oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu end-to-end projektów rekrutacyjnych
  • praktyczna znajomość metod rekrutacji i selekcji pracowników
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2)
  • komunikatywność oraz proaktywność w działaniu
  • nastawienie na cel
  • umiejętność "łączenie kropek" ;)

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w modelu hybrydowym
  • Profit Share Bonus
  • platforma benefitowa - Ty decydujesz na co przeznaczysz środki
  • parking
  • kantyna pracownicza
  • imprezy integracyjne