Specjalista ds. obsługi klienta Nespresso

At Lyreco, we believe in working together for tomorrow, which means constantly looking to innovate and evolve so that our employees, customers and business continue to grow and develop. We believe in a culture that values our employees and inspires them to be the best they can be and our core values of passion, excellence, respect and agility play a key part in this. Through a perfect blend of people, technology and our corporate social responsibility strategy, our future looks bright.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczna oraz e-mailowa obsługa zgłoszeń otrzymanych od Klientów
  • Przyjmowanie zamówień od Klientów i wprowadzanie ich do systemu SAP
  • Telefoniczne wsparcie Klientów w rozwiązywaniu technicznych problemów z urządzeniami Nespresso
  • Tworzenie i obsługa zgłoszeń serwisowych dotyczących ekspresów Nespresso
  • Tworzenie nowych oraz modyfikacja istniejących rekordów Klientów
  • Przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji zgłaszanych przez Klientów
  • Udzielanie pomocy Klientom oraz doradzanie w zakresie oferowanych produktów i usług – w ramach szeroko rozumianej obsługi Klienta
  • Dbałość o podnoszenie swoich kwalifikacji i umiejętności oraz stanu wiedzy na temat oferty Nespresso Professional, specyficznych oczekiwań Klientów oraz dostępnych dla nich rozwiązań
  • Aktywne budowanie pozytywnych doświadczeń dla Klientów poprzez dbałość o wysoką jakość kontaktu i  proponowanych rozwiązań
  • Efektywna współpraca z pracownikami innych zespołów zaangażowanych w proces obsługi Klientów w celu dostarczania elastycznych rozwiązań dla przyjmowanych zgłoszeń ze szczególnym uwzględnieniem pracowników Działów Sprzedaży Nespresso Professional
  • Realizacja założonych celów zgodnie z systemem motywacyjnym

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra dykcja, miły głos, dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook), mile widziana znajomość obsługi programu SAP
  • Proaktywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy zespołowej i rozwiązywania problemów
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność i dobra organizacja własnej pracy
  • Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pracą z marką Premium rozpoznawalną na całym świecie
  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu odpowiedzialności
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Program udziału w zyskach Spółki
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Szansę rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy i sportowy)
  • Transport na trasie Sokołów-Warszawa-Sokołów busem pracowniczym
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Parking dla Pracowników