Doradca Biznesowy - Bydgoszcz

Doradca Biznesowy

Teren działania: Bydgoszcz i okolice

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym obszarze
  • Intensywna opieka i rozwój klientów aktywnych
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów poprzez intensywne mapowanie rynku
  • Samodzielne planowanie pracy oparte na systemie wewnętrznym
  • Realizacja wizyt u klientów zgodnie z planem pracy oraz potrzebami klientów
  • Analizowanie rynku, inwestycji oraz portfolio klientów na podległym terenie
  • Zarządzanie całym procesem sprzedaży: umawianie spotkań, negocjowanie warunków współpracy, cen
  • Cykliczne przygotowanie raportów, zestawień i informacji związanych z wykonywanymi zadaniami

Oczekiwania:

  • Wykształcenia minimum średniego, wyższe mile widziane
  • Doświadczenia w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2B
  • Proaktywność w działaniu oraz nastawienie na cel
  • Umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb klienta
  • Łatwość nawiązywania kontaktu
  • Doświadczenie w negocjacjach kontraktów
  • Wysoka kultura osobista

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie + premii
  • Miesięczny i kwartalny, przejrzysty system premiowy oparty o matryce premiową
  • Progresywny system rozwoju podstawy dający możliwość podniesienie wynagrodzenia podstawowego do 20% rocznie.
  • Miesięczne i roczne konkursy dla pracowników z atrakcyjnymi nagrodami (rzeczowe)
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym nowoczesny samochód służbowy z napędem hybrydowym do użytku prywatnego + karta paliwowa)
  • System wdrożenia nowego pracownika
  • Pakiet szkoleń kompetencyjnych i produktowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • System poleceń pracowniczych z nagrodą finansową
  • Pakiety finansowane lub współfinansowane: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy