wierzchołek góry lodowej

Optymalizacja

Optymalizacja kosztów i uproszczenie zaopatrzenia

Pośrednie wydatki w dużych organizacjach stanowią zazwyczaj tylko 20% wydatków biznesowych. Jednak mogą stanowić do 80% łańcucha dostaw. Jednakże te wydatki mają często niską wartość i są podzielone na transakcje, co utrudnia nie tylko śledzenie wydatków, ale także przydzielanie zasobów do zarządzania tymi kosztami.

Dlatego też efektywne zarządzanie "ogonami zakupowymi" jest niezbędne, aby te wydatki były bardziej opłacalne poprzez kontrolę kosztów i poprawę zysków. Lyreco może pomóc Twojej firmie w obniżeniu kosztów twardych i miękkich. 

zamyślony mężczyzna BHP

Czy to brzmi znajomo?

80% Twoich dostawców zaspokaja tylko 20% Twoich potrzeb:

  • Zbyt wielu dostawców z niewielkim asortymentem
  • Dostawcy niespełniający wymagań
  • Maksymalne obciążenie pracą
  • Brak szczegółowej widoczności wydatków
  • Fragmentaryczne podejście do wydatków o małej wartości

Pozwól Lyreco pomóc poprzez całkowicie bezpłatną i niezobowiązującą usługę audytową Twojego procesu zakupów.

Niebieskie tło

Korzyści z zarządzania wydatkami

oko ikona

WIDOCZNOŚĆ

Poprzez efektywne zarządzanie

Przejmiesz kontrolę nad widocznością swoich wydatków, otrzymując jeden raport w jednym formacie, zamiast zajmować się informacjami z wielu źródeł. Dzięki temu można wzbogacić dane dostawców i kierować wydatkami zgodnie z celami.  

ikona redukcja kosztów

KOSZT

Redukcja kosztów dla zwiększenia siły nabywczej

Dzięki zwiększonej zgodności z umowami, zakupom hurtowym i mniejszej liczbie jednorazowych zakupów, zobaczysz spójny obraz, który zapewni Ci najlepszą ofertę w zakresie Twoich zakupów. 

zarządzanie umowami ikonka

1 DOSTAWCA

Aby ułatwić zarządzanie realizacją zamówienia

Skrócony łańcuch dostaw oznacza, że ​​łatwiej jest zarządzać i monitorować wykonanie umowy.

compliance and Buy-in procurement icon white

ZGODNOŚĆ

Łatwy do naśladowania plan

Będziemy współpracować z Tobą, aby zwiększyć zadowolenie użytkowników końcowych.  Zadowolenie wzrośnie, ponieważ użytkownicy będą mieli dostęp do szerokiej gamy produktów dostarczanych zgodnie z cenami na rynku internetowym.

Zamawianie przez telefon

Zamówienia elektroniczne

Ustrukturyzowaliśmy naszą ofertę usług, zapewniając niezbędne narzędzia i zasoby, aby zamawianie było jeszcze łatwiejsze. Niezależnie od kraju i technologii, nasz oddany zespół Lyreco ułatwi Ci skupienie się na priorytetach, podczas gdy my zajmiemy się resztą.

  1. Pełna gama produktów dostępnych online
  2. 100% dostępność zapasów w czasie rzeczywistym

Od e-katalogów po e-faktury, Lyreco oferuje bezproblemową integrację z dowolną aplikacją zaopatrzeniową: Ariba, Commerce, One platform, Oracle, SAP EBP / SRM i innymi. Nasza platforma IT ułatwia globalne i lokalne wdrożenie, a tym samym łatwo rozszerza Twoje inicjatywy w zakresie e-zamówień. Niezależnie od typu dokumentu i protokołu (xCBL, EDI itp.) możesz łatwo i bezpiecznie łączyć się z Lyreco.

 

To może Cię zainteresować