Strażak na tle wozu strażackiego

Odwiedź nas na miedzynarodowych targach SAWO 2022

 

Jesteśmy dla wielu miejsc pracy!

W dniach 25-27 kwietnia 2022 zaprezentujemy się ponownie na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa w Poznaniu - największych targach branży BHP w Europie. Organizowane co dwa lata targi SAWO są doskonałą okazją do prezentowania produktów i rozwiązań służących ochronie zdrowia w pracy. I tym razem nie może nas tam zabraknąć!

Pracownik w kasku

Dostawca optymalnych rozwiązań BHP

Lyreco to światowy lider w zakresie dostawy produktów rozwiązań dla biur i miejsc pracy. W tym również optymalny dostawca rozwiązań BHP dla każdej firmy. Działając na rynku środków ochrony osobistej oferujemy szeroką gamę produktów dla wielu miejsc pracy, a wyznaczając standardy jesteśmy znaczącym i rozpoznawalnym graczem w branży artykułów BHP. 

Szeroka oferta

Od wielu lat dziesiątki dostawców i klientów docenia współpracę z nami w zakresie szerokiej gamy produktów BHP, takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie, rękawice, artykuły ochrony głowy oraz oczu i twarzy. Artykuły ochrony słuchu, dróg oddechowych, artykuły chroniące przed upadkiem z wysokości oraz wiele innych. Szczegóły naszej oferty dostępne są w całorocznym katalogu produktów BHP,  dedykowanym na okres jesienno-zimowy sezonowym katalogu produktów BHP oraz naszym sklepie internetowym.

Two people in protective equipment watch a screen

Spotkajmy się na SAWO

Dla odwiedzających nasze stoisko podczas targów SAWO przygotowaliśmy szereg pokazów, prezentacji i możliwości spotkań z renomowanymi specjalistami branży BHP, zarówno z grona pracowników Lyreco jak i przedstawicieli cenionych dostawców produktów BHP z oferty Lyreco. Wśród partnerów na naszym stoisku spotkać będzie można ekspertów z takich firm jak Ansell, Helly Hansen Workwear, Bata Industrials, Protector, Celpro
O terminach pokazów prowadzonych przez naszych partnerów będziemy informować na naszych profilach w mediach społecznościowych. Zachęcamy do obserwowania nas na LinkedIn i Facebook.

Do zobaczenia

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i osobistej rozmowy z zespołem specjalistów podczas targów SAWO (hala nr 3, stoisko nr 26) lub kontaktu telefonicznego z naszym zespołem Customer Care (22 730 70 00).