Pracownicy w pokoju konferencyjnym

Twoje działanie robi różnicę!

W Lyreco wierzymy we wspólną pracę na rzecz lepszego jutra, która oznacza ciągłe poszukiwanie innowacji i rozwój, tak aby nasi pracownicy, klienci i biznes nadal się rozwijali. 

. Wierzymy w kulturę, która docenia naszych pracowników i inspiruje ich, aby byli jak najlepsi, a nasze podstawowe wartości, takie jak Pasja, Doskonałość, Szacunek i Sprawność, odgrywają w tym kluczową rolę.

Dzięki doskonałemu połączeniu ludzi, technologii i naszej strategii CSR dążymy do zapewnienia naszym klientom i pracownikom wspaniałego dnia pracy.

NASZE WARTOŚCI

DOSKONAŁOŚĆ

przybijanie piątki

Dążymy do doskonałości we wszystkim co robimy

PASJA

trzymanie się za ręce

NASI KLIENCI SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSI.

SZACUNEK

sadzonka na dłoniach

ZAUFANIE, SZACUNEK I POSZANOWANIE ETYKI LEŻĄ U PODSTAW NASZYCH WSZYSTKICH DZIAŁAŃ.

SPRAWNOŚĆ

wskazywanie kierunku

PRZEWIDUJEMY, DOSTOSOWUJEMY I WDRAŻAMY ZMIANY.

szczęśliwi ludzie przy laptopie

Budowanie jak najlepszego doświadczenia pracowników w celu wspierania satysfakcji klienta.

Robimy wszystko, by zaoferować naszym pracownikom jak najlepsze doświadczenie w środowisku pracy, które szanuje ich wartości oraz zwraca uwagę na ich dobre samopoczucie i aspiracje.

 

Ludzie są sercem wszystkiego, co robimy i co za nami stoi. Jako firma jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym pracownikom najlepsze dostępne dla nich ścieżki rozwoju i kariery, osiągane poprzez dostosowywanie potrzeb szkoleniowych i udzielanego im wsparcia. Nasi klienci są najważniejsi dla naszego sukcesu, wyrażamy to, świadcząc usługi, które nie mają sobie równych.

Wszystkie nasze zespoły współpracują ze sobą, aby mieć pewność, że świadczone usługi są zawsze na najwyższym poziomie, abyśmy mogli właściwie zadbać o naszych lojalnych i zaangażowanych klientów.

mężczyzna z walizką na lotnisku

Dołącz do międzynarodowej firmy

Lyreco jest europejskim liderem i trzecim co do wielkości dystrybutorem produktów i rozwiązań dla miejsc pracy na świecie, z 15 oddziałami działającymi w 25 krajach i europejską jednostką specjalizującą się w środkach ochrony indywidualnej... to dla Ciebie prawdziwa szansa na rozwój kariery na arenie międzynarodowej!

Ponadto jako międzynarodowa grupa mamy możliwość, wraz z pozostałymi oddziałami Lyreco, brać udział w akcjach pomocy zarówno na poziomie globalnym, jak i lokalnym. Podczas ostatniego kryzysu zdrowotnego wszyscy pracownicy grupy Lyreco na całym świecie zostali zmobilizowani, aby okazać solidarność i nieść pomoc innym.

wieżowce rozmyte

... i innowacyjnej firmy

W 2016 r. obraliśmy Kierunek Innowacji, aby przyspieszyć rozwój pionierskich projektów, takich jak bezproblemowe uzupełnianie zapasów czy gospodarka obiegu zamkniętego.

Od tego czasu przyspieszamy proces innowacji, aby zaspokoić nowe oczekiwania klientów i pracowników Lyreco.

Jednym z najnowszych przykładów jest Hackathon, który zorganizowaliśmy w Paryżu z udziałem uczestników z całej Europy, aby pomóc nam opracować bezproblemowe rozwiązanie dostaw jutra. Dziś ta oferta jest już na rynku!

To może Cię zainteresować