Olaf z Lyreco Germany i 3 osoby z MTU

Firma MTU zdobywa nagrodę Lyreco Customer Sustainability Award

W 2018 roku MTU Aero Engines zostało nagrodzone pierwszym miejscem podczas Lyreco Sustainability Awards.

 

Zrównoważona firma z długofalową perspektywą

MTU Aero Engines AG jest wiodącym niemieckim producentem silników. Zatrudniając około 9 000 pracowników, opracowuje, produkuje i obsługuje silniki lotnicze do zastosowań cywilnych i wojskowych. „Zrównoważony rozwój” jest mocno zakorzeniony w celach firmy i oznacza przyjęcie odpowiedzialności przedsiębiorcy za wyniki ekonomiczne firmy bez zaniedbywania elementów ekologicznych i społecznych.

 

Zrównoważony rozwój u podstaw przemysłu silnikowego

Od 2013 roku, latem każdego roku, MTU przedstawia swoje zaangażowanie w raporcie dotyczącym zrównoważonego rozwoju. Zrównoważony rozwój jest podstawową, centralną ideą przemysłu silnikowego i chociaż MTU wnosi największy wkład w zrównoważony rozwój dzięki ekologicznym technologiom silników, nadal jest dla nich ważne, aby rozpowszechniać tę ideę we wszystkich innych obszarach MTU.

Po tym, jak w ubiegłym roku MTU zajęło trzecie miejsce, szczególnie cieszy nas, że nasze wspólne wysiłki zaowocowały dalszą poprawą i zdobyciem pierwszego miejsca. Ścisła współpraca między MTU i Lyreco umożliwia ten postęp. Płynne przetwarzanie, oszczędne procesy i zrównoważone produkty zapewniają wysoki poziom akceptacji w organizacji MTU. Mając to na uwadze, chciałbym zachęcić wszystkich do dołożenia wszelkich starań, aby poprawić zrównoważony rozwój we własnych firmach.

Andreas Regnier
Purchasing Manager materiałów pośrednich (Leiter Einkauf- indirektes Material)

Na zdjęciu od lewej: Olaf Dubbert (Lyreco), Andreas Regnier (MTU), Wilma Ruhs (MTU), Marc Gebauer (Lyreco)