grupa osób w pracy

A Great Working Day. Delivered.

Jesteśmy Lyreco!

Grupa Lyreco jest europejskim liderem i trzecim co do wielkości dystrybutorem produktów i usług związanych z miejscem pracy na świecie.

Od 1926 roku, jako prywatna firma, dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości w zakresie obsługi klienta, silnemu partnerstwu z renomowanymi dostawcami i wydajnej logistyce, Lyreco stale dostosowuje się do wciąż zmieniających się miejsc pracy, 

Grupa Lyreco działa bezpośrednio w 25 krajach w Europie i Azji, a poprzez sieć dystrybucyjną swoich partnerów obejmuje 17 dodatkowych rynków na 4 kontynentach. 

Alpinista na szczycie góry

Pionierzy w dostarczaniu w sposób zrównoważony tego, czego potrzebuje każde miejsce pracy, aby ludzie mogli skupić się na tym, co najważniejsze.

Misja realizowana przez 12 000 pracowników Lyreco

Dostarczanie tego, czego potrzebuje
każde miejsce pracy.

Jako specjalista w dziedzinie środowiska pracy, Lyreco stale się rozwija, aby zaspokoić potrzeby na wszystkie produkty potrzebne w miejscu pracy. Między innymi: materiały biurowe, meble, sprzęt IT, rozwiązania druku, środki ochrony osobistej, środki higieny, kawę i catering.

Odwiedź nasz e-sklep

W biurze

wygodna płatność przez internet

W domu

praca z dzieckiem przy laptopie

W przemyśle

uprząż

Aby ludzie mogli skupić się na tym,
co najważniejsze

Remote video URL

 

ciężarówka jadąca przez las

Lyreco w liczbach

42 kraje

40

krajów

Dzięki 15 lokalnym oddziałom i centrum wiedzy w zakresie bezpieczeństwa, Lyreco działa bezpośrednio w 25 krajach w Europie i Azji. Nasza sieć strategicznych partnerów dystrybucyjnych obejmuje 17 dodatkowych rynków na całym świecie.

10 000 pracowników

12 000

pracowników

Ludzie Lyreco są podstawą doskonałej obsługi, którą codziennie oferujemy naszym klientom.

Wspieramy zrównoważone miejsca pracy

Naszym celem jest zapewnienie swoim pracownikom środowiska pracy, które w konkretny sposób przyczynia się do rozwoju ludzi i środowiska.

Dążenie do doskonałości polega na tym, żeby każdy krok, jaki podejmujemy aby zadowolić naszych klientów, był realizowany w najbardziej zrównoważony sposób.

Jako członek UN Global Compact od 2004 rokugrupa Lyreco redaguje swój coroczny raport społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nasze zobowiązanie dotyczące gospodarki o obiegu zamkniętym 

Dramatyczne skutki zmian klimatu przypominają nam bardziej niż kiedykolwiek o obowiązku poszanowania środowiska. W Lyreco jesteśmy przekonani, że gospodarka o obiegu zamkniętym to najlepszy model radzenia sobie z kryzysem klimatycznym przy jednoczesnym osiąganiu odpowiedzialnego wzrostu. Dlatego oficjalnie zobowiązujemy się do 2025 roku, do opracowania dla naszych klientów i pracowników w pełni „cyrkularnych” produktów i rozwiązań w miejscu pracy.

Remote video URL
LFE Kambodża

Lyreco For Education

12 000 pracowników Lyreco zaangażowało się w zbieranie funduszy na pomoc w edukacji dzieci.

Zaangażowanie wszystkich naszych pracowników w działania charytatywne to część kultury firmy Lyreco.

Na potrzeby programu Lyreco For Education, pracownicy Lyreco organizują zbiórki funduszy, aby zapewnić dzieciom żyjącym w złych warunkach lepszy dostęp do edukacji.

To może Cię zainteresować

Formularz rejestracyjny

E-SKLEP Lyreco

Jedno rozwiązanie, jeden kontakt, jeden sklep internetowy dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z miejscem pracy!

Z naszego bloga
A Great Working Day