ย้้อนกลับ
ตรวจสอบตำแหน่งงานล่าสุด

Specjalista ds. Produktu Środki Ochrony Indywiudalnej/ PPE Specialist

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world
We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Możliwość pracy z Komorowa k.Warszawy lub Gdańska (Olivia Business Center) w modelu hybrydowym

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie Menedżera Produktu / Menedżera Kategorii w zakresie powierzonej grupy produktów i usług
  • Zarządzanie bazami danych i danymi systemowymi  w zakresie informacji dotyczących produktów i usług, dostawców z naciskiem na koordynację procesu przepływu i wymiany informacji
  • Budowanie i rozwijanie konkurencyjnej oferty rynkowej od dostawców produktów asortymentu środki ochrony indywidualnej i usług w obszarze BHP
  • Negocjacje warunków zakupu oraz warunków logistycznych z dostawcami produktów ŚOI i usług w obszarze BHP
  • Obsługa  procesu  kwotowań produktów
  • Weryfikacja kompletności i zgodności z obowiązującymi regulacjami prawnymi oznaczeń produktów i dokumentacji im towarzyszącej
  • Ścisła współpraca z Departamentami Sprzedaży w ramach kompleksowej obsługi oferty produktów ŚOI
  • Udział w procesie tworzenia i analizy akcji promocyjno – marketingowych oraz przygotowywania do udziału w targach branżowych
  • Analiza poziomu sprzedaży/marży produktów ŚOI
  • Współtworzenie oraz zarządzanie bazą produktową ŚOI
  • Współpraca z Departamentami Sprzedaży, Dostawcami

Oferta:

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę
  • Platforma Benefitowa
  • Kantyna pracownicza (w Komorowie)
  • Parking dla Pracowników (w Komorowie)
  • Profit Share Bonus
  • Imprezy Integracyjne
  • Szkolenia produktowe

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość rynku BHP/ŚOI
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy dla producenta lub w dystrybucji produktów i usług związanych z powierzoną grupą produktową w obszarze B2B
  • Umiejętność pracy z danymi i ich interpretacji
  • Umiejętności pozwalające efektywnie współpracować w ramach zespołów oraz dużą i profesjonalną strukturą sprzedażową
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel), mile widziana znajomość systemu SAP, STEP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolności negocjacyjne
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i nastawienie na cel