Pure Field Business Hunter - woj. śląskie, opolskie i małopolskie

Głównym celem tego stanowiska jest realizacja celów sprzedażowych i marżowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, budowanie oraz rozwijanie już istniejących relacji biznesowych na wyznaczonym terenie dla dedykowanego segmentu Klientów.

Na Wasze aplikacje czekamy do 7 grudnia włącznie!

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów poprzez intensywne mapowanie rynku
  • Aktywizacja klientów z potencjałem odpowiednim dla danego segmentu
  • Rozwijanie współpracy z pozyskanymi klientami w celu zwiększenia wielkości sprzedaży i marży
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych oraz marżowych
  • Samodzielne planowanie pracy własnej opartej na wewnętrznym systemie
  • Realizacja wizyt u klientów zgodnie z planem pracy oraz potrzebami klientów
  • Analizowanie rynku, inwestycji oraz portfolio klientów na podległym terenie
  • Zarządzanie całym procesem sprzedaży: negocjowanie warunków współpracy, cen
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i informacji związanych z wykonywanymi zadaniami
  • Współpraca z innymi działami Firmy

Oczekiwania:

  • Wykształcenia minimum średniego, wyższe mile widziane
  • Doświadczenia w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2B
  • Udokumentowane sukcesy zawodowe
  • Proaktywność w działaniu oraz nastawienie na cel
  • Umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb klienta
  • Łatwość nawiązywania kontaktu
  • Doświadczenie w negocjacjach kontraktów
  • Wysoka kultura osobista

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • System premiowy
  •  Program udziału w zyskach Spółki
  •  Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy do użytku prywatnego)
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Pakiety finansowane lub współfinansowane: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy