Find your career possibilities

Területi képviselő - Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Te is úgy gondolod, hogy a Területi képviselő a vállalat szíve és arca és a siker fontos eleme? Képes vagy könnyedén kapcsolatot létesíteni az ügyfelekkel és hosszú távon gyarapítani az üzleti kapcsolatokat? Tehetséges értékesítő vagy, aki képes teljesíteni még a legigényesebb ügyfél kérését is?
Csatlakozz a Lyreco sikeres csapatához!
Terület: Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Gondoskodás a jelenlegi portfólióról, valamint a portfólió fejlesztése, a meghatározott területen belül
  • új ügyfelek állandó akvizíciója, a meglévő ügyfelek potenciáljának feltérképezése és kiaknázása
  • Rendszeres kommunikáció és segítségnyújtás az ügyféligényeknek megfelelően
  • A havi értékesítési tervek teljesítése
  • Rendszeres piacfigyelés és az új lehetőségek feltérképezése
  • Termékskálában és szolgáltatásokban való orientáció

Terület: Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye

Mi lesz a sikered kulcsa?

  • Szeretsz az ügyfelekkel kommunikálni és képes vagy a hosszú távú üzleti kapcsolatok kiépítésére
  • Felelősségteljes munkavégzés jellemez
  • Az új ügyfelek akvizíciója számodra izgalmas kihívás
  • Egy olyan vállalatnál akarsz dolgozni, mely az európai piacon a legjobbak közé tartozik
  • Kimagasló lendület jellemez, és igényed van arra, hogy egy sikeres csapat tagjává válj
  • Be tudod osztani az idődet és céltudatos vagy
  • Csapatjátékosként működsz
  • Rendelkezel vezetői engedéllyel és vezetési tapasztalattal, valamint 1-2 éves tapasztalattal az értékesítésben

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Motiváló fizetés, beleértve a rendszeres bónuszokat
  • Remek csapat és kölcsönös támogatás
  • Belső motivációs programok
  • Karrier előrelépési lehetőség egy nemzetközi vállalatban
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség a Lyreco oktatási programjainak köszönhetően
  • Szolgálati gépjármű magánhasználatra illetve egyéb munkavégzéshez szükséges eszközök, cafetéria juttatás

Amennyiben a fent említett sorokban megtaláltad elképzeléseid és szerinted Te vagy az a jelentkező akit keresünk, akkor küldd el nekünk szakmai fényképes önéletrajzodat és néhány mondatot magadról.