Søg din karrieremulighed

Koordynator ds. Personalizacji i Serwisów PPE

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world
We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Wsparcie Expertów PPE i Klientów Lyreco w zakresie bieżącej współpracy związanej z personalizacją i serwisami towarzyszącymi sprzedaży i dystrybucji produktów PPE.

​Koordynator ds. Personalizacji i Serwisów PPE

Lokalizacja: Gdańsk lub Komorów k.Warszawy

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni kontakt z producentami i dostawcami personalizacji i serwisów
  • Koordynacja współpracy pomiędzy Lyreco i usługodawcami
  • Koordynacja współpracy pomiędzy Lyreco, klientami i usługobiorcami
  • Promowanie personalizacji i usług PPE
  • Praca z/ i monitorowanie pliku rejestr personalizacji oraz plików pokrewnych
  • Kontrola przepływu procesów personalizacyjnych w innych działach spółki
  • Reagowanie poprzez odpowiednie działanie w przypadku występujących nieprawidłowości
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu personalizacji i serwisów
  • Obsługa narzędzi wspierających poprawne działanie personalizacji i serwisów.
  • Udział w projektach i zadaniach wspierających proces sprzedaży
  • Bliska współpraca z dostawcami personalizacji i serwisów
  • Bliska współpraca z expertami PPE
  • Dbałość o zachowanie poufności dostępnych informacji

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i systematyczność
  • Wykształcenie, co najmniej średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Doświadczenie we wspieraniu pracowników sprzedaży – minimum 12 miesięcy
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz analizy danych liczbowych i wyciągania z nich wniosków
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Proaktywność
  • Umiejętność efektywnego komunikowania się
  • Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w modelu hybrydowym - Biuro w Gdańsku lub Biuro w Komorowie

  • Platforma benefitowa - to Ty decydujesz na co przeznaczysz dedykowane środki

  • Medicover, ubezpieczenie na życie

  • Szkolenie wdrożeniowe oraz produktowe