Koordynator Działu Technicznego NBS

At Lyreco, we believe in working together for tomorrow, which means constantly looking to innovate and evolve so that our employees, customers and business continue to grow and develop. We believe in a culture that values our employees and inspires them to be the best they can be and our core values of passion, excellence, respect and agility play a key part in this. Through a perfect blend of people, technology and our corporate social responsibility strategy, our future looks bright.

Job Description

ZAKRES OBOWIĄZKÓW I ODPOWIEDZIALNOŚCI

  • Telefoniczne wsparcie klientów w rozwiązywaniu technicznych problemów z urządzeniami Nespresso
  • Tworzenie i obsługa zgłoszeń serwisowych dotyczących ekspresów Nespresso
  • Współpraca z zewnętrznymi Partnerami Serwisowymi w celu sprawnej realizacji usług serwisowych dla klientów NBS
  • Koordynowanie współpracy z Partnerami Serwisowymi w zakresie terminowości oraz kompletności dokumentacji dotyczącej realizacji usług serwisowych
  • Nadzór i dbanie o stan techniczny ekspresów Nespresso znajdujących się w siedzibie firmy
  • Weryfikacja arkuszy rozliczeniowych zawierających usługi serwisowe zrealizowane przez Partnerów Serwisowych
  • Realizacja procesu wysyłki ekspresów na testy i wypożyczenia do Klientów oraz zwrotu po testach, wypożyczeniach oraz dzierżawie
  • Przygotowywanie analiz, raportów i zestawień w zakresie realizowanych dla Klientów usług serwisowych
  • Przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji zgłaszanych przez klientów w zakresie usług serwisowych
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie obsługi serwisowej Klientów
  • Przyjmowanie i rejestracja zamówień klientów w systemie komputerowym
  • Dbałość o wysoką jakość prowadzonej korespondencji e-mailowej oraz rozmów telefonicznych
  • Tworzenie nowych rekordów klientów/urządzeń w programie SAP
  • Dbałość o poprawność danych w systemie komputerowym
  • Doradztwo klientom w zakresie produktów i usług świadczonych przez firmę
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem
  • Postępowanie zgodnie z procedurami spółki
  • Dbałość o zachowanie poufności danych klientów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

WYMAGANE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI

  • Wykształcenie, co najmniej średnie
  • Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym (mile widziana znajomość obsługi programu SAP)
  • Pro aktywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy zespołowej i rozwiązywania problemów
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność i dobra organizacja własnej pracy
  • Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pracą z marką Premium rozpoznawalną na całym świecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu odpowiedzialności
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Program udziału w zyskach Spółki
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Szansę rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy i sportowy)
  • Transport na trasie Sokołów-Warszawa-Sokołów busem pracowniczym