Specjalista ds. Produktów BHP i Środków Ochrony Indywidualnej

At Lyreco, we believe in working together for tomorrow, which means constantly looking to innovate and evolve so that our employees, customers and business continue to grow and develop. We believe in a culture that values our employees and inspires them to be the best they can be and our core values of passion, excellence, respect and agility play a key part in this. Through a perfect blend of people, technology and our corporate social responsibility strategy, our future looks bright.

Job Description

SPECJALISTA DS. PRODUKTÓW BHP I ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ

Miejsce zatrudnienia: Sokołów k. Warszawy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie Menedżera Produktu / Menedżera Kategorii w zakresie powierzonej grupy produktów i usług, jak również za zarządzanie bazami danych i danymi systemowymi w zakresie informacji dotyczących produktów i usług, dostawców z naciskiem na koordynację procesu przepływu i wymiany informacji. Zatrudniony Specjalista będzie prowadził projekty w zakresie swojej kategorii i będzie przygotowywał konkurencyjną ofertę rynkową od dostawców produktów asortymentu środki ochrony indywidualnej (ŚOI) i usług w obszarze BHP.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca i negocjowanie warunków zakupu oraz warunków logistycznych z dostawcami produktów ŚOI i usług w obszarze BHP, zapewnienie wysokiego poziomu współpracy gwarantującego satysfakcję klienta
  • Obsługa  procesu  kwotowań produktów ŚOI i BHP dla klientów Spółki  przy  zapewnieniu  wysokiej  jakości  obugi klienta
  • Współpraca z Departamentami Sprzedaży w ramach kompleksowej obsługi oferty produktów ŚOI i pozyskiwania informacji od klientów
  • Współpraca z Menedżerem Produktu / Menedżerem Kategorii w zakresie poszukiwania najlepszych źródeł pozyskiwania produktów ŚOI i usług w obszarze BHP
  • Opracowanie danych dotyczących produktów ŚOI w systemach SAP, STEP, SUPPLIER PORTAL
  • Współtworzenie akcji promocyjno – marketingowych oraz przygotowywanie udziału w targach i wydarzeniach związanych z promowaniem wizerunku Spółki
  • Współpraca z Departamentem Logistyki w ramach procesu realizacji zamówień i przyjmowania produktów na magazyn oraz Departamentem Obsługi Klienta - w ramach prawidłowego przepływu dokumentów księgowych
  • Analiza poziomu sprzedaży/marży produktów ŚOI
  • Współtworzenie bazy produktowej ŚOI(SAP i STEP) dla corocznie wydawanego katalogu produktowego i ulotek
  • Koordynacja procesu nadawania kodów produktom, selekcji w zakresie produktów nowych i usuwanych, informacji dotyczących produktów i ich zamienników oraz prognozowania zakupów i sprzedaży
  • Prowadzenie szkoleń bazowych dla nowych pracowników Spółki oraz szkoleń i warsztatów dla ekspertów ds. sprzedaży ŚOI i doradców biznesowych ds. ŚOI

Wymagania:

  • Znajomość rynku BHP
  • Wyksztcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w wielozadaniowym środowisku
  • Doświadczenie w pracy z danymi i ich interpretacji, wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji
  • Znakomite zdolności komunikacyjne
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególnci Excel), mile widziana znajomość systemu SAP, STEP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności negocjacyjne

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Pakiety: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy